۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۹
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83430293
۰ نفر

برچسب‌ها

نگاه نقادانه خبرنگار به حل مشکلات جامعه کمک می‌کند

زنجان- ایرنا- نگاه نقادانه و پر از عشق خبرنگار به مردم و انعکاس دغدغه‌ها و تلاش برای امیدآفرینی در جامعه سبب می‌شود مدیران نیز از این نگاه، بهره‌مند شده و بخشی از مشکلات جامعه را با کمک خبرنگاران حل کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان روز پنجشنبه به مناسبت روز خبرنگار در بازدید از ایرنای مرکز زنجان با بیان این مطلب، گفت: خبرنگاران، طیف بسیار ارزشمندی در جامعه هستند و ارتباط حسنه‌ای بین مدیران و خبرنگاران وجود داشته و هر زمان، پرسشگری شود نمی‌توانیم نه بگوییم و پاسخگو هستیم.

شهرام طهماسبی اظهار داشت: منابع فراوانی در گذشته در کشور بوده که متاسفانه تلف شده و امروز تمرکز بر روی بودجه، ما را به جایی نمی‌رساند بلکه باید به دنبال بهبود وضعیت و اصلاح روش‌ها باشیم.

وی افزود: به جای تمرکز بر بودجه، بیشتر به دنبال پیاده کردن سیستم از طریق اصلاح روش‌ها، بهبود فرآیندها و پیشبرد برنامه‌ها بر اساس اصول و قاعده منظمی هستیم.

طهماسبی خاطرنشان کرد: این مهم از سه سال گذشته آغاز شده و تا کنون روند و بهبود عملکرد خوبی در پیاده‌سازی برنامه‌ها شکل گرفته و قوام و ثبات مطلوبی مشاهده می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه کماکان با وضعیت ایده‌آل، فاصله داریم، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا سرعت انطباق با شرایط جدید را بیشتر و ناکامی‌های گذشته را جبران کنیم.

۹۵۵۶/۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =