بنیاد برکت ۱۸۰۰ طرح را در چهارمحال و بختیاری اجرایی کرد

شهرکرد- ایرنا - استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اعتبارات استانی جوابگوی طرح های نیمه تمام این استان نیست، گفت: بنیاد برکت در این استان یکهزار و ۸۰۰ طرح را اجرایی کرده است.

اقبال عباسی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور تاکید کرد: از این تعداد تاکنون یکهزار و ۶۰۰ پروژه تکمیل و بهره برداری شده است و  بنیاد برکت برای اجرای این تعداد طرح در چهارمحال و بختیاری ۲ هزار میلیارد ریال هزینه کرده است.
وی تصریح کرد: بدنبال نشستهای فراوان مسئولان چهارمحال و بختیاری با مدیران ملی، سرمایه گذاری بنیادها، شرکت ها و نهادهای دولتی در این استان افزایش یافت.
وی یادآور شد: همین نشستها باعث شد تا در سال گذشته بیشترین سهم تسهیلات بانکی ارزانقیمت کشور به چهارمحال و بختیاری اختصاص داده شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، در دوران دفاع مقدس ، توجهی به توسعه زیرساختهای این استان نشده است.
عباسی گفت: در دولت تدبیر و امید با تقویت وحدت بین مدیران و استفاده از ظرفتها گام هایی برای رفع محرومیتهای چهارمحال و بختیاری برداشته شد.
به گزارش ایرنا، وزیر کشور به مدت ۲ روز برای بررسی مسایل مختلف چهارمحال و بختیاری در شهرکرد حضور دارد.
۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =