۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۹
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83430210
۰ نفر

برچسب‌ها

ایرنا رسانه های استان قزوین را هدایتگری می کند

قزوین – ایرنا - خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) رسانه های استان قزوین را رصد و هدایتگری می کند و باید با شناخت جایگاه خطیر خود با جدیت برای تحقق اهداف متعالی انقلاب و نظام گام بردارد.

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قزوین روز پنجشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا مرکز قزوین به مناسب روز خبرنگار اظهار داشت:خوشبختانه در این رسانه شجاعت لازم که طبق فرموده مقام معظم رهبری برای یک خبرنگار و رسانه لازم است وجود دارد و باید از فعالان این رسانه در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله فاطمی نسب اظهار داشت: ایرنا خادم نماز جمعه و نهاد نماز جمعه است و این رسانه در استان قزوین نقش خود را در این زمینه به خوبی ایفا کرده است.

وی با استمدادطلبی از همه رسانه ای استان برای کمک به تحقق اهداف نهاد نماز جمعه گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی تاکید شده است که زیرساخت آنها در قرارگاه تقوا پیدا می شود و باید رسانه ها به این موضوع بیشتر بپردازند.

این مسئول گفت: خطیب، خطبه و نماز جمعه سه بخش عمده نهاد نماز جمعه هستند و از اصحاب رسانه استان استمداد می طلبیم با نقدهای منصفانه خود زمینه ارتقای وضعیت در این نهاد موثر و آینده ساز رافراهم سازند.

۶۱۰۱

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =