۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۴
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83430208
۰ نفر

برچسب‌ها

رئیس شورای مشهد: فعالیت ایرنا در حل مشکلات راهگشا است

مشهد- ایرنا- رئیس شورای اسلامی مشهد گفت: سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در چارچوب فعالیت مستمر و بی وقفه خود با اطلاع رسانی دقیق و شفاف، بگونه ای در حل مشکلات شهری نقش آفرین و راهگشا بوده که تاکنون فراتر از انتظارات در این زمینه گام برداشته است.

محمدرضا حیدری روز پنجشنبه با حضور در دفتر ایرنا در مشهد به مناسبت روز خبرنگار، این سازمان خبری را به عنوان رسانه رسمی و خبرگزاری نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران از منظر ملی دارای جایگاهی ویژه در امر اطلاع رسانی توصیف و بیان کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی جدا از اطلاع رسانی روزمزه، بخاطر برخورداری از ضریب بالا در اتقان، صحت و اعتبار تولیداتش و همچنین ظرفیت و توانمندیهای خود می تواند از طریق تهیه گزارشهای ویژه و بولتنهای خاص در حل مسائل حوزه مدیریت شهری نقش بی بدیلی داشته باشد.  

وی افزود: بر همین اساس شورای اسلامی شهر مشهد آمادگی دارد تا طی همکاری لازم با ایرنا در این زمینه گام بردارد.  

رئیس شورای اسلامی مشهد در ادامه مدیریت شهری را کاری سخت و پیچیده توصیف و بیان کرد: رسانه ها می تواند در حل مسائل شهری نقش بسزایی ایفا کنند.  

وی ادامه داد: اعضای منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد همسو با دولت تدبیر و امید، فضای شهری جدیدی را به لحاظ اجرای پروژه های عمرانی، توسعه ای و فرهنگی در این کلانشهر مذهبی پدید آورده اند.  

معاون اقتصادی شهردار مشهد نیز در دیداری جداگانه با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در خراسان رضوی جهت تبریک روز خبرنگار، گفت: امیدواریم دیدارها و تبادل نظرها به این همین روز ختم نشود و با استفاده از ظرفیت رسانه به ویژه خبرنگاران مجرب ایرنا مسائل و مشکلات حوزه شهری بیش از پیش بازگو و مرتفع شوند.  

اژدر اژدری افزود: فعالیتهای اقتصادی و تداخل فعالیتهای شهرداری مشهد با دیگر نهادها نیازمند پیگیری و اطلاع رسانی ویژه است. فعالیت حرفه ای ایرنا در این زمینه می تواند کارگشا باشد.  
وی همچنین از اجرای پروژه بزرگترین تقاطع چندسطحی در محدوده نمایشگاه بین المللی این کلانشهر و بهره برداری آن در آینده نزدیک خبر و ادامه داد: با افتتاح این تقاطع چندسطحی ترافیک سنگین پایان هفته ها در محدوده میدان نمایشگاه در مسیر مناطق ییلاقی طرقبه و شاندیز برطرف می شود.

دکتر احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد، دکتر ودیعی عضو شورای شهر مشهد و حسین احمدنژاد مدیر روابط عمومی این نهاد نیز در این دیدارها حضور داشتند.

۳۰۲۷/۳۲۲۱/۱۸۵۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =