خبرنگاران باید بدون حاشیه پی‌گیر مطالبات مردم باشند

نوشهر - ایرنا - فرماندار کلاردشت با اشاره به نقش خبرنگاران در توسعه جامعه گفت: خبرنگاران با رعایت اخلاق حرفه‌ای و به دور از حاشیه مطالبات مردمی را دنبال کنند.

به گزارش ایرنا، کامران پولادی روز پنجشنبه در مراسم  تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری کلاردشت افزود: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باید علاوه بر رعایت اخلاق حرفه‌ای و حرکت در چهارچوب قانون، از حاشیه‌پردازی که موجب خدشه‌دار شدن مطالبات مردمی می‌شود دوری کنند.

وی ادامه داد: در این راستا خبرنگاران با حفظ وحدت بین اقشار مختلف مردم به انتقاد منصفانه بپردازند.

فرماندار کلاردشت با اشاره به انتخابات  امسال و وضعیت کنونی کشور افزود: رسانه ها با دشمن شناسی در جهت همدلی بیشتر بین مردم و  مسئولان و مشارکت حداکثری مردم گام بردارند و در این راه به بازتاب منصفانه اقدامات دولت و نظام بپردازند.

پولادی همچنین  از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار امسال برای شهرستان کلاردشت خبر داد و افزود: از این مقدار یک میلیارد تومان از محل تملک دارایی و چهار میلیارد تومان مابقی از محل توازن کشوری تخصیص  یافت.

۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار ایرنا است که به دنبال اشغال مزار شریف از سوی طالبان در سال ۷۷ به همراه هشت تن از دیپلمات های سرکنسولگری ایران جان خود را از دست داد. 

به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، ۱۷ مرداد ماه را به عنوان روز خبرنگار نامگذاری کرده است. 

/۱۲۹۵/ ۱۶۰۲/۱۸۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =