۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۴
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 83430139
۰ نفر

برچسب‌ها

افزون بر ۱۰۰ خودرو متخلف در مسیر دهبالا اعمال قانون شدند

یزد- ایرنا- رییس پلیس راه استان یزد گفت: افزون بر یکصد دستگاه خودرو که دستورالعمل پلیس مبنی بر ممنوعیت سبقت از دو راهی مناطق ییلاقی دهبالا و طزرجان به سمت شهر تفت را نادیده گرفته بودند طی 6 ساعت، اعمال قانون شدند.

سرهنگ مسعود قانعی روز پنجشنبه به ایرنا گفت: با وجود اعلام پلیس مبنی بر ممنوع بودن سبقت در این مسیر پر تردد، متاسفانه برخی شهروندان رعایت نکرده و برای خود و دیگران خطر افرین می شوند.

به گفته وی هفته پیش ترافیک در این مسیر روان بود و هیچ تصادفی هم اتفاق نیفتاد؛ رانندگان در روزهای تعطیل از ساعت ۱۸ تا ۲۴ در مسیر برگشت این جاده از سبقت گرفتن خودداری کنند.

رییس پلیس راه یزد به نصب تابلوهای سبقت ممنوع در این مسیر اشاره کرد و اظهار داشت: رانندگانی که سبقت بگیرند ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.

وی از وجود گشت های نامحسوس در این مسیر در روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: این گشت‌ها با یادداشت کردن پلاک خودرو اعمال قانون می کنند، سرعت هیچ خودروی نباید بیشتر از ۵۰ کیلومتر باشد.

سرهنگ قانعی همچنین از وجود سه گشت پلیس و سه گشت واحد راهداری در روزهای تعطیل از ساعت ۱۸ تا ۲۴ در این مسیر خبر داد که بر ترافیک آن نظارت دارند.

روستای ییلاقی و خوش اب و هوای دهبالا در شهرستان تفت در روزهای تعطیل، میزبان خیل گرمازدگان کویر است.

6197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =