خرم آباد وارث ۳۰۰ میلیارد تومان بدهی است

خرم آباد - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: شورای پنجم و شهرداری فعلی وارث بدهی ۳۰۰ میلیارد تومانی ادوار گذشته است.

به گزارش ایرنا علی ماکنعلی روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز خبرنگار ضمن تبریک این مناسبت افزود: اگر قطار تصمیم گیری ها در مجموعه شهری خرم آباد متوقف شده به دلیل این بدهی ها بوده که امسال نیز ۸۰۰ میلیارد تومان خسارت سیل به آن اضافه شد.

وی نتیجه کار بدون پشتوانه و بی برننامه را بی اعتمادی مردم دانست و اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی مدیریت شهری بسیار سخت این اما از طرفی با توجه به توان و تجربه بالای اعضای شورای اسلامی شهر تصمیم داریم عصر جدیدی در این عرصه ایجاد کنیم.

وی لایروبی رودخانه و ترمیم دیواره ساحلی را از اولویت های مردم در خرم آباد برشمرد و گفت: احداث و ترمیم پل ها و زیباسازی مبلمان شهری نیز در دستور کار قرار دارد که البته با توجه به اینکه تنها هفت درصد مردم عوارض سالیانه خود را پرداخت می کنند تحقق این هدف تا حدودی مشکل است.

ماکنعلی همچنین اضافه کرد: شهید صارمی نشانگر وفاداری قشر خبرنگار به نظام است و در فضای رسانه ای امروز که استکبار با غول های رسانه ای به دنبال ایجاد ناامیدی است رسالت جامعه خبری دوچندان می شود.

وی تصریح کرد: مردم نیز باید باور کنند کانال های تلگرامی بی هویت نمی توانند جریان خبری دقیق و صحیح باشند.

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان روز خبرنگار است.

۷۲۶۴/۷۲۶۹/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =