خبرنگاران نقشی بی بدیل در پیشرفت کشور دارند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با صدر پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهارداشت: فعالان عرصه خبر نقشی مهم و بی‌بدیل در دستیابی به اهداف متعالی کشور به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص «رونق تولید» برعهده دارند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، کاظم جلالی روز چهارشنبه در این پیام افزود: قداست قلم و آنچه که در بیان حقایق به نگارش بر لوح می‌نشاند تجلی حقیقی از تبلور کلام و بیان است که بر کالبد و روح انسانی می‌نشیند و عینیت می‌یابد.

وی در این پیام عنوان کرد:‌ آنان که در عمل با قلم خود، حقانیت را به تصویر کلمات و واژگان وامی‌دارند و آگاهی را به سوی اذهان و ابصار و اسماع هدایت می‌کنند، متعهدانی خالص و متخصصانی صادق هستند که در عرصه خبر و رسانه بی‌چشمداشت و با همت مشغول به فعالیت هستند.

رییس مرکز پژوهش های مجلس در این پیام تصریح کرد: 17 مردادماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به پاسداشت تلاش بی‌منت فعالان عرصه خبر و رسانه به نام روز خبرنگار مزین گشته تا فرصت و مجالی در تقدیر و تجلیل از این عزیزان و بزرگواران فراهم شود.

جلالی در این پیام همچنین خاطرنشان کرد: طلایه‌داران تهیه، تولید و انتشار خبر و اطلاع‌رسانی که با عملکرد خود برگی زرین در دیوان آگاهی و بصیرت جامعه برجای می‌گذارند و با پویایی و دانایی خود با وجود تمامی مصائب و مسائل مسیر، بر عهد خود باصلابت ایستادگی می‌کنند.

وی در این پیام تبریک یادآور شد: بی‌تردید در روزهایی که دشمنان ایران اسلامی علنی و آشکارا با حربه تحدید و تحریم، کورکورانه به تهدید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ترویج موج ایران هراسی در منطقه و جامعه جهانی کمر بسته‌اند و از هیچ اقدامی دست نمی‌کشند، فعالان عرصه خبر و رسانه نقشی مهم و بی‌بدیل در خنثی کردن این اهداف و دستیابی به اهداف متعالی کشور به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص «رونق تولید» برعهده دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =