استاندار کرمانشاه روز خبرنگار را تبریک گفت

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه به مناسب فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار، با صدور پیامی این مناسبت را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، متن پیام هوشنگ بازوند به این شرح است:«بیگمان از جمله دستاوردهای ارزنده دولت تدبیر و امید ایجاد توسعه و تحول در عرصه زیرساختهای اینترنتی و ارتباطی بوده است. روندی که زمینه لازم برای ایجاد تحولاتی عظیم در عرصه اطلاع رسانی و ظهور شبکه های اجتماعی متعددی را فراهم آورده است.

در نتیجه این تحول در روزگار امروز، رسانه ها و خبرنگاران آسانتر و سریعتر از هر زمان دیگری اخبار و گزارشهای خود را به مخاطبان خویش منعکس می کنند. 

دولت تدبیر و امید از آغاز تاکنون همواره ‌مدافع ایجاد بستر مطلوب و فضای باز برای فعالیتهای رسانه ای بوده و بر این باور بوده است که «دانستن حق مردم است» و به باور ما این رسانه های آزاد و مستقل هستند که می توانند با بسترسازی های مناسب، ایران اسلامی را به سمت خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و توسعه همه جانبه و ‌پایدار سوق دهند.

در این میان استان سرافراز کرمانشاه، ضمن پیشرفتهای متعدد با نیازمندیهای عدیده اقتصادی و اجتماعی روبرو بوده و برای برون رفت از این وضعیت، نیازمند نقش آفرینی رسانه های توسعهگرا و مستقلی است که به تحلیل و انعکاس موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه و بالندگی استان بپردازند.

در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی به ویژه شهید صارمی، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد، پرتلاش، کوشا، خوشفکر و خلاق کرمانشاهی شادباش می گویم و از خداوند بزرگ توفیق روزافزون این عزیزان را در همه عرصه ها خواستارم. 

در استان کرمانشاه بیش از ۴۰۰ خبرنگار در خبرگزاری ها، نشریات سراسری و محلی و پایگاه های خبری فعالیت می کنند.

۷۴۵۸/۸۰۶۶