مقام سوم تولیدات ایرنای کشور به خبرنگار انزلی رسید

رشت - ایرنا - رضا اکبری خبرنگار ایرنا در بندرانزلی توانست در نخستین جشنواره سراسری تولیدات ایرنای کشور، مقام سوم این جشنواره در حوزه خبر از آن خود کند.

به گزارش ایرنا در نخستین جشنواره سراسری تولیدات سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، از میان یک هزار و هفت اثر ارسالی به دبیرخانه، ۳۳۹ اثر به مرحله نهایی راه یافت که از این  ۳۳۹ اثر راه یافته به مرحله نهایی، هیات داوران ۳۲ اثر را شایسته قدردانی و ۵۴ اثر را به عنوان آثار برتر و برگزیده معرفی کردند.

بر اساس این گزارش اعضای هیئت داوران جشنواره ، آخرین نشست مرحله نهایی داوری را سی ام تیر در اتاق کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار و کدهای افراد برگزیده و شایسته قدردانی را برای دبیرخانه ارسال کردند.

در این مرحله که ۱۳ استاد دانشگاه و کارشناس زیر نظر فریدون صدیقی دبیر علمی جشنواره ، مرحله اولیه و نهایی داوری را از ۲۵ خرداد تا سی ام تیر ۹۸ انجام دادند؛ ۸۵ گزارش، ۶۷ گزارش تصویری (عکس)، ۵۸ اثر چند رسانه ای شامل فیلم، تصویر متحرک (موشن گرافی)، داده نما (اینفوگرافی) و صدا، ۴۱ مصاحبه، ۳۱ یادداشت، ۲۱ خبر، ۱۱ تحلیل، ۱۰ ترجمه، ۹ بولتن و ۶ نظرسنجی توسط داوران مرحله نهایی ارزیابی شد و رضا اکبری خبرنگار ایرنا در بندرانزلی توانست رتبه سوم کشوری در حوزه خبر را با عنوان "سکان اقتدار در دریا در گام دوم انقلاب به جوانان سپرده می شود" از آن خود کند.

رضا اکبری از سال ۱۳۹۳ در بندرانزلی به عنوان خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مسئولیت ثبت و انعکاس اخبار و مراسم شهرستان بندرانزلی را بر عهده دارد.

۷۴۷۱/۲۰۰۷/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =