خبرنگاران نقش مهمی در سلامت فضای اجتماعی کشور دارند

تهران- ایرنا- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و تصریح کرد: خبرنگاران در شرایط امروز کشور، نقشی بسیار مهم در اعتمادسازی و سلامت فضای اجتماعی کشور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، «پرویز اسماعیلی» روز چهارشنبه در این پیام اظهار داشت: هفدهم مرداد یادآور فداکاری و از جان‌گذشتگی‌ خبرنگاران متعهد و پرتلاشی همچون «شهید محمود صارمی» است که عزیزترین دارایی، یعنی زندگانی‌شان را در مسیر آگاهی‌بخشی به جامعه فدا کردند.

وی در این پیام بیان کرد: بی‌تردید عموم همکاران عزیزی که در عرصه خطیر خبر و اطلاع‌رسانی مشغول فعالیت حرفه‌ای هستند، با روایت صادقانه اخبار و رویدادها، پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های ملی و مدافعان راستین حقوق مردم هستند و در شرایط امروز کشور، نقشی بسیار مهم در اعتمادسازی و سلامت فضای اجتماعی کشور دارند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در این پیام افزود:‌ خبرنگاری فقط یک شغل نیست، حرفه‌ای آمیخته به عشق، و جان سپردن به تلاش مقدسی است که پویایی و بالندگی جامعه و امید به ساختن فرداهای روشن‌تر را نوید می‌دهد.

اسماعیلی در این پیام، ‌یاد و خاطره شهدا و درگذشتگان عرصه اطلاع‌رسانی را گرامیداشت و از تلاش‌های ارزنده تمامی فعالان متعهد و پرتلاش عرصه خبر و رسانه به ویژه خبرنگاران پرتلاش حوزه دولت تشکر و قدردانی کرد و روز خبرنگار را به این «یاوران شریف ملت و دولت» تبریک گفت.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در این پیام ابراز امیدواری کرد که با افزایش همدلی‌ها و همراهی‌ها، بیش از پیش شاهد نقش‌آفرینی خبرنگاران در ارتقای سرمایه اجتماعی، تعامل بهتر دولت با افکار عمومی و ایجاد نشاط و امید در میان مردم عزیز کشورمان باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =