رتبه برتر استان کرمان در پرداخت تسهیلات مسکن

کرمان – ایرنا - به گفته مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان این بانک طی ۲ سال گذشته در پرداخت تسهیلات مسکن رتبه برتر را داشته و همچنین در حوزه اشتغالزایی و اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مورد تقدیر قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، حسین حاجی پور روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار؛ خبرنگاران خط مقدم جنگ اقتصادی دانست و افزود: اصحاب رسانه با اطلاع رسانی صحیح و به موقع می توانند جلوی وارد شدن ضربه به نظام را بگیرند.
وی افزود : در جنگ اقتصادی خبرنگاران باید موضوعات را دقیق اطلاع رسانی کنند، زیرا دشمن به دنبال استقاده از تنش ها است.
به گفته حاجی پور بانک مسکن یک بانک دولتی، تخصصی و توسعه ای است که در راستای بخش مسکن فعالیت می کند.
مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان با اشاره به اینکه در حوزه مسکن نیاز به ارز و منابع خارج از کشور نداریم بیان داشت: هر سرپناهی که ایجاد می شود، مزیت های زیادی از جمله ایجاد شغل، صاحبخانه شدن اقشار متوسط وغیره را دارد.
حاجی پور با بیان اینکه براساس نظر کارشناسان ۱۲۰ شغل مستقیم با بخش مسکن مرتبط است و با اشاره به وضعیت مسکن مهر استان کرمان گفت: براساس دستور وزیر تا پایان امسال باید مسکن مهر جمع شود و امیدواریم بتوانیم قدری از مشکلات این بخش را حل کنیم.
وی افزود: چند پروژه شامل ۸۰۰ واحد که مدت ها معطل بود تعیین تکلیف شده و پروژه های بالای ۷۰ درصد  با تسهیلات متمم تکمیل می شوند.
/۳۰۲۹/ ۹۸۹۵/ ۵۰۵۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =