برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر در پایتخت

رشت - ایرنا - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان از برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور از ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه جاری در تهران خبر داد و ابراز امیدواری کرد که شرکت کنندگان گیلانی برای هرچه بهتر شناساندن ظرفیت های اقتصادی استان تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا یاور پیرعلایی عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستائیان که با حضور نمایندگان فرمانداری های سراسر استان و کارآفرینان و تولیدکنندگان روستایی در محل سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد، با تاکید بر لزوم حضور گسترده شرکت کنندگان استان در نمایشگاه مذکور خاطرنشان کرد: گیلان همواره از استان های پیشتاز در حوزه تولید، اشتغال و کارآفرینی روستایی بوده و انتظار داریم حضوری موثر از خود نشان دهند.

وی هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی را شناساندن ظرفیت های تولیدی و اقتصادی استان قلمداد کرد و یادآور شد: گیلان دارای سابقه ای درخشان در بخش صنعت تولید است که قسمت عمده این تولیدات شامل تولیدات روستائیان است.

نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه جاری به میزبانی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

۷۲۹۶/۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =