۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۰
کد خبرنگار: 2056
کد خبر: 83429547
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرنگاران در راستای گام دوم انقلاب به پیش می روند

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی روز چهارشنبه با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به پیش می روند.

در پیام حسن جعفری آمده است: گرچه خبرنگاری شغل سخت و زیان آور است ولی تلاشگران این عرصه عاشقانه، متعهدانه و خستگی ناپذیر در راه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی تلاش می کنند.

این پیام می افزاید: اینک در هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار و یادمان شهید محمود صارمی که افتخار خبرنگاران پرتلاش این دیار شهید پرور هستند، این قشر فرهیخته جامعه با تمام کاستی ها و سختی ها پا به پای مردم و آرمان های انقلاب در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به پیش می روند و هیچگاه از وظیفه اصلی خویش که اطلاع رسانی دقیق، سریع و صادقانه می باشد، ذره ای کوتاهی نمی کنند. 

جعفری در این پیام آورده است: این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نموده، دست همه اصحاب قلم را برای ادامه تعاملات و همکاری های سازنده به گرمی می فشارم.

۲۰۳۰/۶۰۵۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =