۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۰
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83429492
۰ نفر
فرهنگیان نقش موثری در انتخابات دارند

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس با اشاره به جمعیت بالای قشر فرهنگی کشور گفت : این قشر نقش موثری در برگزاری انتخابات پرشور در جامعه دارند.

به گزارش ایرنا،ابوالفضل اینانلو روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر  آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس افزود: یکی از موارد کلیدی برگزاری بهتر انتخابات رضایتمندی مردم است .

وی به نقش آموزش و پرورش در انتخابات نمایندگان مجلس امسال اشاره کرد و گفت: همکاری و کمک همیشگی معلمان و مدیران مدارس به برگزاری انتخابات تاثیرگذار است.

اینانلو  تاکید کرد: مدیران آینده کشور و کسانی که سکان امور  کشور را بدست خواهند گرفت  زیر چتر فکری  معلمان و مدیران به مدارج علمی ، اداری ، کشوری و لشکری خواهند رسید نحوه آموزش مدیران و معلمان مدارس موثر است.

فرماندار فردیس گفت: اعتبار و بودجه ای  که برای آموزش و پرورش صرف می شود هزینه نیست بلکه اعتبار و سرمایه گذاری برای مجموعه و فضاهای آموزشی و اقدامات تئوری و نرم افزاری در آموزش و پرورش انجام خواهد بود.

فرشته  فهمیده  معاون پرورشی آموزش و پرورش البرز  گفت: تجلیل از مقام علم و جایگاه فرهنگی معلمان اقدامی ارزشمند و یک وظیفه همگانی است.

۷۴۱۳/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =