۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۳
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83429465
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقه کتابخوانی در مترو تهران

تهران- ایرنا- مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی در متروی تهران با عنوان «عصرانه کتاب» خبر داد.

به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، این برنامه به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و هم چنین ترویج فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس مانند ایثار، جهاد و شهادت و افزایش آشنایی شهروندان با زندگی و تفکر مفاخر و بزرگان دفاع مقدس به خصوص شهید منوچهر مدق برگزار می شود، مسافران مترو ضمن مطالعه کتاب یاد شده می توانند در مسابقه فرهنگی عصرانه کتاب شرکت کنند.

 در این برنامه ضمن معرفی کتاب منوچهر مدق که به روایت خانم فرشته ملکی، همسر شهید و توسط مریم برادران نوشته شده مسابقه‌ای با عنوان «عصرانه کتاب» ویژه مسافران مترو برگزار می شود.

علاوه بر رونمایی از اثر یاد شده در نشستی صمیمی که با حضور همسر شهید و نویسنده کتاب برگزار می شود برنامه کتاب خوانی نیز با حضور مسافران برگزار می شود و از برگزیدگان مسابقه عصرانه کتاب تقدیر می‌گردد.

این نشست از امروز تا روز چهارشنبه ۲۳ مرداد در ایستگاه مترو میدان شهدا و از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می شود.  

علاقه مندان به مطالعه کتاب می توانند با مراجعه به تارنمای انتشارات روایت فتح به نشانی www.revayatfath.ir ضمن استفاده از تخفیف ۲۰ درصدی و تهیه کتاب از ۱۵ تا ۲۳ مرداد جهت شرکت در مسابقه عصرانه کتاب اعلام آمادگی کنند.

تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =