۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۰
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83429443
۱ نفر

برچسب‌ها

خلیلی: در پرسپولیس همه تشنه شروع لیگ هستند

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در این تیم همه تشنه شروع لیگ هستند، گفت: اگر تیمی از تاخیر در شروع لیگ سود ببرد، آن تیم ما نیستیم.

محسن خلیلی درباره آخرین وضعیت تیم و ارزیابی اثر به تاخیر افتادن شروع رقابت‌های لیگ برتر بر آن، گفت:مدتی است که برای شروع بازی‌های لیگ لحظه‌شماری می‌کنیم. اگر تاخیر در شروع بازی‌ها به تیمی کمک کرده باشد، به طور حتم برای ما چنین نبود. البته با درایتی که کار فنی به کار می‌بندد تلاش می‌شود، تاثیر منفی هم روی تیم باقی نگذارد ولی بی‌صبرانه منتظر شروع بازی‌ها هستیم.

وی افزود: این بی‌قراری در تیم و هواداران پرسپولیس، برای شروع بازی‌ها هم دلایل روشنی دارد. به هر حال پرسپولیس قهرمان سه ساله است و قهرمان‌ها برای رقابت کردن، مشتاق‌تر هستند و دلیل بعدی، هم آمادگی تیم است.

خلیلی افزود:  کالدرون هر روز سراغ زمان شروع لیگ را از من می‌گیرد. هم مربیان شناخت خوبی نسبت به بازیکنان پیدا کرده اند و هم بازیکنان با افکار سرمربی آشنا شده اند. برای کامل شدن این شناخت نیاز داریم که وارد بازی‌های رسمی شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره تحلیل خود از وضعیت قرعه‌کشی مسابقات، خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها باید دوبار برابر هم قرار بگیرند، پس خیلی نمی‌توان درباره قرعه بد و قرعه خوب صحبت کرد. برای ما هم فرق زیادی نمی‌کند، قرعه چگونه باشد. هر قرعه‌ای هم به ما بیفتد. همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می‌کنند.

خلیلی خاطرنشان کرد:‌از چند هفته قبل از بازی با ما برنامه‌ریزی خواهند کرد و حتی بازیکنان آنها هم حرفه‌ای‌تر زندگی می‌کنند که بالاترین کیفیت و عملکرد خود را نشان بدهند. این انگیزه‌ها با توجه به سه قهرمانی پیاپی و دبل قهرمانی فصل قبل، بیشتر هم شده است. حریفان در کنار اهداف دیگرشان با آرزوی پیروزی بر پرسپولیس لیگ را شروع می‌کنند. ما هم خود را برای این شرایط آماده کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم برای رسیدن به آمادگی و هماهنگی بیشتر، نیاز داریم وارد بازی‌های رسمی بشویم. در این میان لازم به گفتن نیست که چقدر روی حمایت همه جانبه هواداران پرسپولیس حساب کرده‌ایم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی‌های این تیم در هفته‌های ابتدایی و تحلیل‌هایی که درباره سنگینی این برنامه خواهد داشت، افزود: با توجه به شرایط جدول فصل گذشته و تحلیل‌هایی که وجود دارد، در همان شروع لیگ با حریفان خوب و قدرتمندی بازی داریم. این مساله هم خوب است و هم می‌تواند بد باشد. تا حد زیادی بستگی به خود ما دارد. منظور از ما، تیم و هواداران است.

خلیلی اظهار داشت: این شرایط به طور حتم انگیزه  بازیکنان ما را برای بهتر شدن و تمرکز بیشتر زیاد می‌کند. از نگاه من، هواداران ما هم پا به پای تیم سه دوره قهرمان شده‌اند، پس تجربه لازم را برای مواجهه با شرایط خاص دارند. ما سعی می‌کنیم جنبه‌های خوب این برنامه را ببینیم و روی آن کار کنیم. به هر حال روی دیگر سکه هم این است که وقتی به نیم فصل دوم برسیم، در بخش دوم آن با این تیم‌ها روبرو نیستیم ولی باز تاکید می‌کنم حداقل برای پرسپولیس هیچ بازی آسانی وجود ندارد و این طور نیست که بازی با تیم مثلا دهم جدول خیلی آسان‌تر از بازی با تیم دوم باشد و چه بسا که از جهاتی سخت‌تر هم می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =