۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83429410
۰ نفر

برچسب‌ها

فضای مجازی، فرصتی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است

یزد-ایرنا- فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: نیروهای مومن و انقلابی باید از فضای مجازی و دانش روز برای تبیین ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی استفاده کنند.

سرهنگ رضا پورشمسی روز چهارشنبه در همایش فعالان فضای مجازی و سواد رسانه‌ای افزود: بهره گیری از فضای مجازی فرصتی است که باید از آن برای تحقق اهداف نظام به خصوص منویات مقام معظم رهبری بهره گرفت.

وی ادامه داد: هدف استکبارجهانی در فضای مجازی همان بسترسازی برای ایجاد مشکل و مغلوب کردن تمدن اسلامی است که بصیرت همگان را طلب می‌کند.

این مسئول خاطر نشان کرد: باید بر اساس توصیه‌های مقام معظم رهبری از همین فضای مجازی برای مغلوب کردن تمدن غرب استفاده کنیم. 

پورشمسی گفت: آینده پژوهان آمریکا اینگونه گفته‌اند که برای مغلوب کردن یک تمدن، ابتدا باید این باور در تمدن مغلوب ایجاد شود که از تمدن دیگر پایین‌تر است؛ نکته دیگر اینکه باید این تمدن‌ها با هم در تماس و ارتباط مداوم باشند تا بتوان یک تمدن را مغلوب کرد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد خاطر نشان کرد: مهم‌ترین نقشی که امروز فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در تقابل با تمدن اسلامی انجام می‌دهند واژه‌سازی و تکرار آنها برای ایجاد گفتمان و جاری و ساری کردن آن در جامعه است.

پورشمسی افزود:ارتقای سواد رسانه باید همواره با برگزاری دوره‌های آموزشی مدنظر مسئولان قرار گیرد.

کارگاه آموزشی و سوادرسانه‌ای و فضای مجازی با حضور فعالان این عرصه برگزار شد.

۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =