مسئولان و اصحاب رسانه دشتی از خانواده خبرنگار فقید این شهرستان  تجلیل کردند

بوشهر-ایرنا- در آستانه ۱۷ مرداد فرماندار، مسئولان و اصحاب رسانه دشتی روز چهارشنبه با خانواده خبرنگار فقید "اسماعیل حاجیانی" دیدار و از تلاش‌های او در عرصه اطلاع رسانی این شهرستان تجلیل کردند.

فرماندار دشتی در این دیدار گفت: فقدان این خبرنگار برای جامعه فرهنگی و بویژه رسانه‌ای شهرستان دشتی مصیبت بسیار بزرگی است.

عبدالله نادری افزود: مرحوم حاجیانی در انعکاس اخبار و رویدادهای شهرستان و بیان مسائل و مشکلات مردم همت ستودنی و کم نظیری داشت.

وی افزود: تلاش های خالصانه و عاشقانه این خبرنگار فقید در تاریخ دشتی ثبت و نامش ماندگار است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: یاد و نام مرحوم اسماعیل حاجیانی خبرنگار صدیق و پیشکسوت در اذهان مردم دشتی تا همیشه ماندگار است.

حمید زارعی ادامه داد: حاجیانی انسانی اهل اندیشه و قلم بود و اهالی اندیشه، تا اندیشه جاری است زنده هستند.

زارعی اضافه کرد: خبرنگار فقید دشتی نقش بزرگی در انعکاس مشکلات و کمبودها و برطرف کردن معضلات شهرستان داشت و همواره سعی می‌کرد دستاوردهای نظام را صادقانه و بی طرفانه منعکس کند.

مرحوم اسماعیل حاجیانی در دهه ۷۰ چند سال به عنوان خبرنگار آزاد با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز بوشهر همکاری داشت و در سال ها اخیر نیز به عنوان خبرنگار صدا و سیما و خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی فعالیت می کرد و در دهم  آذر سال ۱۳۹۷ بر اثر عارضه قلبی در گذشت.

در این دیدار از خانواده مرحوم اسماعیل حاجیانی تقدیر شد.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

۷۲۰۶/۶۰۴۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =