۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۱
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83429321
۰ نفر

برچسب‌ها

جریمه ۲۸ میلیارد تومانی قاچاقچیان کالا در گیلان

رشت- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان  از جریمه ۲۸ میلیارد تومانی قاچاقچیان کالا از ابتدای امسال تا کنون  در استان خبر داد.

منصور انصاری  عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  از ابتدای امسال تا کنون؛  ۸۸۵ پرونده در زمینه قاچاق کالا به  شعب تعزیرات استان ارجاع شده  که  رسیدگی به این پرونده ها منجر به  جریمه  ۲۸ میلیارد تومانی متخلفان شده است.

وی بیشترین  قاچاق کالا را  به ترتیب در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک ، مواد غذایی ، لوازم خانگی ، سیگار  و چوب عنوان کرد.

وی  یاداور شد:  از ابتدای امسال تا کنون؛ ۷۰ پرونده  قاچاق مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی بوده که محکومان بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جریمه شدند ؛ ضمن اینکه برای  قاچاق پوشاک که ۳۵ هزار ثوب لباس قاچاق بدنبال آن کشف شد ،  نیز ۵۵ پرونده تشکیل  و متخلفان  افزون بر ۳۰۰ میلیون تومان جریمه شدند

انصاری اضافه کرد:علاوه بر ضبط ۴۰ هزار کالای کشف شده ، قاچاقچیان لوازم پزشکی   افزون بر ۲۰۰ میلیون تومان جریمه شدند و پنج پرونده نیز  برای قاچاقچیان مواد نیروزا  در استان تشکیل و ۳۵ هزار قوطی بدنبال بازرسی ها کشف و امحا شد و قاچاقچیان این بخش محکوم به پرداخت  افزون بر ۱۴۰ میلیون تومان جریمه شدند.

 گیلان یکی از مبادی  ورودی کالاست  که دارای گمرک در منطقه آزاد انزلی و آستارا می باشد.

7296 / 6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =