۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۰
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83429319
۰ نفر

برچسب‌ها

یکهزار کلاس درس جدید در البرز ساخته می شود

کرج - ایرنا - مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان البرز اعلام کرد: امسال بیش از ۵۰ پروژه با یکهزار کلاس درس در این استان البرز ساخته می شود.

به گزارش ایرنا،سالار قاسمی روز چهارشنبه در آیین ت تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس درسالن همایش پژوهشگاه مواد وانرژی  مستقر در مشکین دست

، افزود:  سال گذشته خیرین مدرسه ساز استان ۳۰ میلیارد تومان کمک کردند و امسال این رقم به ۶۰ میلیارد تومان یعنی ۲ برابر رسیده است.

وی بیان داشت: ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس مشکلات زیادی دارد و انتظار ما از مسئولان فردیس این است که پیگیر مستقل شدن آموزش و پرورش شهرستان فردیس باشند.

قاسمی  با  اشاره  به آسیب های اجتماعی و موضوعات تربیتی  در جامعه گفت : توسعه فضاهای آموزشی و فعالیت های تربیتی فرهنگی لازمه مدیریت این شرایط حساس اجتماعی است.

وی با بیان اینکه سند تحول بنیادین راهبردی اجرایی وزارت آموزش و پرورش  است، افزود:  سند تحول بنیادین مبتنی بر مدرسه محوری بوده  و محور آن مدیران مدارس است.

در پایان مراسم از زحمات فرشته فهمیده  قدردانی و ولی الله احمدی مدیر جدید اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج و شهرستان فردیس معرفی شد.

این ناحیه حدود ۱۱۰ هزار دانش آموز دارد.

۷۴۱۳/ ۶۱۵۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =