۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۸
کد خبرنگار: 924
کد خبر: 83429282
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار آذربایجان‌شرقی از تلاش خبرنگاران قدردانی کرد

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی در پیامی به مناسبت 17 مرداد، سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، از زحمات و تلاش‌های اصحاب رسانه و مطبوعات استان قدردانی کرد.

در پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی آمده است:
 

جان نباشد جز خبر در آزمون               هر که را افزون خبر جانش فزون


عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، در هنگامه‌ای که رسانه به یکی از ارکان قدرت نرم در نظام جهانی بدل شده است، به واقع عرصه خطر و مرارت است. قدم گذاشتن در این عرصه خطیر و حساس، جرات و جسارتی می‌طلبد که جز از وجدان‌های بیدار و دل‌های متعهد برنمی‌آید.

در این میدان کارزار، خبرنگار دلسوز و بیدار، چون پیش‌قراولی است که به قصد روشن‌گری، راه را برای اعتلای جامعه باز می‌کند و وادی معرفت را فراروی دیدگان انسان‌ها قرار می‌دهد.

روز خبرنگار، یادآور شهیدانی است که در عرصه نبرد حق و باطل، خطرنگاری را به جان خریدند و خون پاک خود را چونان پرچم افتخاری بر سردر عمارت بلند رسانه و مطبوعات به اهتزاز درآوردند. روح و جان خود را به یاد شهیدان رسانه، بویژه شهید محمود صارمی عطرآگین می‌کنیم و به روان پاک همه خبرنگاران متعهد و دلسوز ایران عزیز درود می‌فرستیم.

پورمحمدی می افزاید: بر خود وظیفه می‌دانم که این روز ارجمند را به خبرنگاران متعهد و تلاش‌گر استان که به‌حق، چشم و گوش و بازوی توانمند جامعه هستند، تبریک گفته و توفیق و سربلندی، آرزو کنم.

استاندار آذربایجان شرقی در این پیام تاکید کرده است: مدیریت استان آذربایجان شرقی خود را مرهون همراهی و حمایت‌های توأم با نقد منصفانه و دلسوزانه اصحاب رسانه و مطبوعات می‌داند و با تمام توان و اختیار، برای ارتقای جایگاه حرفه‌ای تلاش‌گران عرصه آگاهی و دانایی، می‌کوشد.

3071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =