۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۵
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83429225
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش‌های اجتماعی زمینه ساز ترویج نماز شوند

 گرگان - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت که پویش های مردمی می توانند با بهره گیری صحیح از ظرفیت های خود، گسترش دهنده فرهنگ اقامه نماز در جامعه باشند.

عبدالرضا چراغعلی روز چهارشنبه در نشست خبری بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز در گرگان اظهار داشت : این اجلاسیه بر مبنای مشارکت حداکثری مردم در گلستان میزبانی می شود و تلاش می کنیم در قالب پویش مردمی  و با مدیریت مردم شاهد برگزاری اجلاسیه شایسته ای ویژه در این استان باشیم.

  وی ادامه داد: بهره مندی از ظرفیت اجتماعی، فرهنگی و مذهبی گلستان برای برگزاری شایسته این اجلاسیه از رویکردهای اصلی  مدیران استانی است و در این بخش از توان شخصیت های استانی و ملی استفاده خواهیم کرد .

 چراغعلی اظهار داشت : برای ایجاد تحول در مقوله نماز  و نمازخوانی نیازمند نهضت و جنبش اجتماعی هستیم که نقش آفرینی  رسانه ها برای ترویج بیشتر این واجب الهی ضروری است.

وی ادامه داد: شیوه های دعوت از دانش آموزان به نماز، نقش مدیران و معلمان و اولیا  و حضور فعال روحانیون در نماز مدارس و چگونگی پیوند دانش آموزان با مسجد و راهکارهای رونق نماز در مدراس از جمله مباحث گنجانده شده در بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز در گرگان خواهد بود.

زمان دقیق برگزاری این اجلاسیه سراسری اعلام نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =