۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۴
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83429131
۰ نفر
شهرداری قیامدشت ۷۵۰ میلیون ریال به طرح اوقات فراغت اختصاص داد

شهرری- ایرنا- شهردار قیامدشت از اختصاص ۷۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات فرهنگی برای طرح های اوقات فراغت جوانان این شهر خبر داد.

حسین ترکاشوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سال گذشته اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال در حوزه فرهنگی این شهر تازه تاسیس اختصاص داده شد که امسال به ۱۳ میلیارد ریال افزایش یافت و ۷۵۰ میلیارد ریال آن به اوقات فراغت جوانان اختصاص داده شد.

وی تصریح کرد: ۱۰۰ عنوان برنامه امسال در قالب کلاس‌های فرهنگی، هنری، دینی، ادبی و علمی برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان تدوین شده که توسط شهرداری قیامدشت در حال اجراست.

شهردار قیامدشت با بیان اینکه ۲۵ پایگاه تابستانی غنی سازی اوقات فراغت در این شهر فعال است، گفت: این طرح از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا ۳۱ شهریور ماه برای کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ادامه دارد.

وی بیان کرد: در این طرح دستگاه های فرهنگی با شهرداری قیامدشت همکاری خواهند داشت.

ترکاشوند عنوان کرد: این برنامه‌ها در قالب کلاس‌های قرآنی، فرهنگی، هنری، اردوهای سیاحتی و زیارتی، ورزشی و گفتمان دینی برای رده‌های سنی مختلف برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، شهر قیامدشت با مساحت ۳۱۸ هکتار محدوده و یکهزارو ۵۰۰ هکتار حریم و جمعیتی بالغ بر ۵۲ هزار نفر در ۱۷ کیلومتری بزرگراه امام رضا(ع) واقع شده است

این شهر پیش از این در خارج از محدوده قانونی شهر تهران قرار داشت و از خدمات شهرداری منطقه ۱۵ تهران استفاده می کرد که پس از شهر شدن دارای شهرداری مستقل است

۷۲۴۷/۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =