۱۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83429078
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۳ هکتار از تصرفات بستر رودخانه جاجرود آزاد سازی شد

تهران- ایرنا- مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: حدود سه هکتار از بستر رودخانه جاجرود در روستای ترقیان و سعیدآباد شهرستان پردیس آزاد سازی شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، علیرضا نیکنام در این باره اظهار داشت: با دریافت دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با پشتیبانی یگان های انتظامی، سه هکتار از بستر رودخانه جاجرود در روستای ترقیان و سعیدآباد از توابع شهرستان پردیس رفع تصرف شد.

وی افزود: این عملیات شامل تخریب بنای ویلایی، فنس‌کشی و دیوارکشی و محوطه سازی بوده است که در قالب ۱۹ فقره دستور قضایی آزادسازی و از دست متصرفان و افراد سودجو خارج شد.

نیکنام بیان داشت: در زمان عملیات آزادسازی بستر از تصرفات، تعداد پنج حلقه چاه غیرمجاز نیز با حجم تخلیه سالیانه ۴۱ هزار و ۲۵۰ مترمکعب در محوطه ویلاهای مذکور پر و  به وضع سابق  برگشته می شود.

مدیر امور آب تهران بزرگ یادآور شد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتماً پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ دریافت کنید تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

وی خاطرنشان کرد: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد می شود.

تهرام/۸۱۳۸//۱۳۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =