انعکاس به موقع مشکلات توسط خبرنگاران نقش مهمی در رفع آنها دارد

مشهد- ایرنا- رسانه ها به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان با انعکاس به موقع مشکلات به مسئولان نقش مهمی در رفع آنها و ایجاد آرامش روانی در جامعه بر عهده دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی روز چهارشنبه و در آستانه روز خبرنگار در بازدید از خبرگزاری ایرنا با بیان این مطلب گفت: سعی ما گره گشایی مشکلات و همراهی با فعالان اقتصادی و کارآفرینان است.

محمد سنجری با بیان اینکه اولویت اصلی ما حفظ اشتغال موجود و رونق تولید است افزود: تلاش می کنیم برنامه های ایجاد اشتغال هم به موقع اجرا شود و به امنیت شغلی و اقتصادی کارگران با همکاری همه دستگاهها کمک کنیم.

وی با اشاره به تحریمهای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: هر چند در بازگشت مجدد تحریمها بنگاههای اقتصادی و تولیدی با مشکلاتی مواجه شدند اما با سیاستهای اعمال شده و همکاری همه ارکان نظام به خصوص در سطح استان و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق اثر گذاری تحریم به شدت کاهش یافت.

او ادامه داد: سیاست توسعه مثلث اقتصادی و همکاری دستگاههای مختلف در این خصوص نقش مهمی در حفظ اشتغال و رونق تولید دارد و علیرغم شدت تحریمها، آمار نشان می دهد که وضعیت اقتصادی بنگاههای تولیدی در سه ماه نخست امسال بهتر از پارسال است.

در پی اشغال مزار شریف توسط طالبان در سال ۷۷ محمود صارمی خبرنگار ایرنا در افغانستان به همراه هشت تن از دیپلمات های سرکنسولگری ایران به شهادت رسیدند و به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی ۱۷ مرداد ماه را به عنوان روز خبرنگار نام گذاری کرده است.  

۷۵۰۷/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =