سفیر سوریه: تحریم ظریف نشان اقتدار دیپلماسی ایران است

تهران- ایرنا- سفیر جمهوری عربی سوریه در تهران گفت: تحریم های آمریکا علیه وزیر امور خارجه ایران نشانه روشن از نیرومندی و اقتدار دیپلماسی ایران است.

«عدنان محمود»  روز چهارشنبه خاطرنشان کرد: تحریم های آمریکا علیه محمد جواد ظریف نشانه روشن است از نیرومندی، اقتدار و تاثیر گذاری دیپلماسی ایران در مقابله با سیاست های دولت آمریکا مبنی بر تغییر واقعیت ها، گمراهی و فریبکاری در برخورد با مسائل منطقه است.

به گزارش سفارت جمهوری عربی سوریه در تهران، عدنان محمود اظهار داشت: الگویی که رهبری، دولت و مردم ایران در مقابله با سیاست های تجاوزگرانه آمریکا ارائه داده است، تبدیل چالش ها به فرصت برای تحکیم توانمندی های ذاتی و ملی در تمامی زمینه ها است.

سفیر سوریه در تهران با بیان اینکه همه رویدادها و تحولات منطقه نشان از شکست طرح ها و نقشه های آمریکا علیه ایران و جبهه مقاومت دارد، اظهار داشت: سوریه، ایران و همپیمانان آنها به اصول پایدار خود در دفاع از حقوق مردم خویش و مخالفت با سیاست های سلطه گری، قلدری، محاصره و تحریم های یکجانبه آمریکا و  حاکمیت ملی خود پایبند هستند.

 محمود افزود: ایالات متحده آمریکا از خطاهای راهبردی خود در طول دهه های گذشته پند نگرفته است و هم اکنون روند تحولات منطقه به نفع سوریه، ایران، جبهه مقاومت و همپیمانان آنان رقم می خورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =