شرایط کاری برای مزدک همچنان فراهم است

تهرن- ایرنا- معاون سیما درخصوص مهاجرت «مزدک میرزایی» و همکاری او با یک شبکه ماهواره‌ای‌، گفت: این مجری تصمیم اشتباهی گرفته است و ما علاقمند هستیم که او به کارش در صداوسیما برگردد، شرایط کاری هم برای میرزایی همچنان فراهم است.

مرتضی میرباقری معاونت سیما در جمع خبرنگاران درخصوص حواشی پیرامون مهاجرت مجری ورزشی سیما  «مزدک میرزایی» به انگلستان، به ایرنا گفت: کاری که مزدک میرزایی انجام داد، نه اتفاق حرفه‌ای و نه حتی عام است. باید گفت ما از این اتفاق متاسف هستیم اما باید توجه داشت که نبودن کار اساسی در حوزه ورزش، نمی‌تواند دلیل رفتن این مجری از ایران باشد.

معاون سیما در ادامه افزود: به نظر من این اتفاق میرزایی یک اشتباه استراتژیک انجام داده است. ما بارها به این موضوع نگاه کنیم و آن را مورد بررسی قرار دادیم و در آخر به این نتیجه رسیدیم که به هیچ وجه به صلاح نبود که میرزایی چنین تصمیمی بگیرد. رفتن به شبکه‌ای که عنادش با مردم ایران روشن است کار درستی نبود و نیست.

میر باقری اظهار داشت: حرکتی که این مجری انجام داده است در واقع به این معنا است که او تصمیم گرفته است تفکر وهابیت و عربستان سعودی را ترویج دهد. ما این تصمیم را می گذاریم روی فهم کم سیاسی که میرزایی دارد البته همه می دانیم که او آدم سیاسی نبوده است.

وی تصریح کرد:  ما علاقمند هستیم که این مجری به کارش در صداوسیما برگردد. شرایط کاری هم برای میرزایی همچنان فراهم است.

معاون سیما در خصوص اینکه  آیا سرقت آرشیو صدا و سیما توسط مزدک میرزایی حقیقت دارد، گفت: هرگز چنین اتفاقی نیفتاده است همچنین باید بگویم که ایشان قرار بوده برنامه‌ای را بسازند که اگر بخواهیم بر مبنای آن، واحد آرشیو خود را ۱۰۰۰ در نظر بگیریم، یک هزارم درصد از آرشیو را در اختیار داشته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =