۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۰
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83428862
۲ نفر

برچسب‌ها

«نیمه‌شب به وقت محلی» «علیه من شهادت نده»

تهران- ایرنا- با گذشتن از نیمه تابستان نمایش‌های جدیدی به صحنه می‌روند تا بازار داغ این روزهای تئاتر را پر رونق نگه دارند.

با آغاز سومین هفته از مردادماه و گذر کردن از نیمه تابستان از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ مردادماه نمایش‌های بسیاری میزبان مخاطبان می‌شوند و اجراهایی نیز صحنه را ترک می‌کنند.

نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوند

- نمایش جشن نوشته اسلاومیر مروژک و به کارگردانی نیما آقاخانی از ۲۱ مردادماه تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش علیه من شهادت نده ۹۰ به کارگردانی حسین حیدری پور و نویسندگی آرمان طیران از ۲۰ مردادماه تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا خواهد داشت.

- نمایش وحشی به نویسندگی و کارگردانی حسین برفی نژاد از ۲۱ مردادماه تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه خواهد رفت.

- نمایش چند زندگی سگی به نویسندگی و کارگردانی احسان امانی از ۲۴ مردادماه تا ۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۷:۱۵ به مدت ۸۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش نیمه شب به وقت محلی به نویسندگی و کارگردانی ارمغان سلطانی از ۲۰ مردادماه تا ۱۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا خواهد داشت.

- نمایش خانه ما به نویسندگی و کارگردانی مجید وزیری از ۱۹ مردادماه تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه خواهد رفت.

- نمایش پیتزا جهان به کارگردانی فرید فرمانبرداری و نویسندگی شهروز فرمانبرداری از ۲۳ مردادماه تا ۱۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش کاریزمای منفی به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی ابراهیمی از ۲۲ مردادماه  تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۸ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا خواهد داشت.

- نمایش مایکلفسکی به نویسندگی و کارگردانی حسین ناظمیان پور از ۲۰ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ۱۸ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه خواهد رفت.

- نمایش کودک مدفون نوشته سام شپارد و به کارگردانی علی پیله ور از ۲۰ مردادماه تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش فرشته تاریخ به نویسندگی و کارگردانی محمد رضائی راد از ۲۱ تا ۲۹ مردادماه هر شب در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه در تماشاخانه ملک اجرا خواهد داشت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش همه افتادگان نوشته ساموئل بکت به کارگردانی امیرحسین یزدی تا ۱۹ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش مضحکه بادسوار به نویسندگی و کارگردانی هما جدیکار تا ۱۹ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج به صحنه می‌رود.

- نمایش چشم به راه میرغضب به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی تا ۲۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

- نمایش دَد به نویسندگی و کارگردانی مریم خلیلی تا ۲۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۴۵ دقیقه در عمارت روبرو به نمایش در می‌آید.

- نمایش سرمه‌ای با ث صابون به کارگردانی سهند جعفری و نویسندگی میلاد رضایی تا ۲۱ مردادماه هر شب ۱۹:۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود.

- نمایش تماشاچی محکوم به اعدام نوشته ماتئی ویسنی یک و به کارگردانی سینا میرشمسی تا ۲۲ مردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش عشق من، حامد بهداد به کارگردانی ارسطو خوش رزم و نویسندگی افشین هاشمی تا ۲۲ مردادماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۵۵ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.

- نمایش فیزیک یک، فصل یک به نویسندگی و کارگردانی سیدحسین جوادی تا ۲۳ مردادماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۴۵ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

- نمایش هنر هشتم به نویسندگی و کارگردانی رضا حاجیوند تا ۲۳ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش مرغ دریایی من به کارگردانی و نویسندگی کیومرث مرادی بر اساس نمایشنامه مرغ دریایی آنتوان چخوف تا ۲۳ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش هنر هشتم به نویسندگی و کارگردانی رضا حاجیوند تا ۲۳ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه می‌رود.

- نمایش لاموزیکا سوم به کارگردانی جلال تهرانی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مکتب تهران اجرا می‌شود.

- نمایش شبی که گوزن ها در آتش سوختند به کارگردانی فرید یوسف پور و نویسندگی محمدرضا آریان فر تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به نمایش در می‌آید.

- نمایش فالش خوانی در چهارراه فخرآباد به نویسندگی و کارگردانی هادی احمدی تا ۲۵ مرداد هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه به صحنه می‌رود.

- نمایش مثل هیچکس به کارگردانی مسعود رحیم پور و نویسندگی چیترا نادری و علی کوچکی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۴۵ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری اجرا می‌شود.

- نمایش روز حشر، چهار متر و شصت سانت زیر زمین به کارگردانی حمیدرضا محمدی و نویسندگی احسان بداخشان و حمیدرضا محمدی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

- نمایش گورخواب‌ها به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش مارلون براندو به نویسندگی و کارگردانی مهران رنجبر تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش لیگ قهرمانان، مرحله گروهی به کارگردانی سعید دشتی و داریوش علیزاده و نویسندگی داریوش علیزاده تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش لابیرنت نوشته فرناندو آرابال و به کارگردانی فرید عزیزی تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش این یک اعتراف است به نویسندگی و کارگردانی شادی اسدپور تا ۲۵ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش چهار دقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی الهام کردا تا ۲۷ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش همان چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی صابر ابر تا ۲۷ مردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش قصه مردی که مو نداشت به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کشتگر تا ۲۷ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش سلول خاکستری به نویسندگی و کارگردانی وحید رشیدی تا ۲۸ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش دا به نمایش در می‌آید.

- نمایش اژدهای طلایی نوشته رولند شیمِلْفِنیگ و به کارگردانی علی پروشانی تا ۲۹ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش لولیتا نسخه‌ی ۱۲ به کارگردانی بهنام احمدی و نویسندگی فرشاد جعفری تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش کوریولانوس نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می‌آید.

- نمایش حسن بدری برنده خوشبخت یک عدد مزدا ۳ به نویسندگی و کارگردانی هامون قاپچی تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

- نمایش رویای یک شب نیمه تابستان نوشته ویلیام شکسپیر به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳۱ مردادماه هر شب در دو نوبت ۲۰ و ۲۲ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

- نمایش اشک ها و لبخندها به کارگردانی هادی قضات تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۱۲۰ دقیقه تالار وحدت به نمایش در می‌آید.

- نمایش مردی که می‌خواست مرد بماند به کارگردانی حامد اویسی طهرانی و نویسندگی افروز فروزند تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود.

- نمایش عصر متوسط‌ها به نویسندگی و کارگردانی حسن بمبایی چی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تالار مولوی اجرا می‌شود.

- نمایش اسب چشمه به نویسندگی و کارگردانی کرم اله سلیمانی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه مجموعه تئاتر دیوار چهارم به نمایش در می‌آید.

- نمایش صدای خنده حضار به کارگردانی حسام افسری و نویسندگی مجتبی کاظمی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش افعال بی قاعده به نویسندگی و کارگردانی پویا اسدی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود.

- نمایش اولد سیبروک نوشته وودی آلن کارگردانی امیرمحمد مهاجری تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش یک نظریه شخصی به کارگردانی مهدی همتی و نویسندگی علی خوش گفتار تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

- نمایش حق با شماست نوشته لوئیجی پیراندللو و به کارگردانی مهران ایرانی تا ۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش دریم لند به کارگردانی مرتضا جلیلی دوست و نویسندگی صبا نجاتی تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار مولوی به نمایش در می‌آید.

- نمایش کات داگ به نویسندگی و کارگردانی مصطفی فراهانی تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.

- نمایش پستچی، پابلو نرودا به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و نوشته انتونیا اسکارمتا تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش یک شب خوش به نویسندگی و کارگردانی رضا حماطی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه ایران تماشا به نمایش در می‌آید.

- نمایش موزه حیات انسانی به کارگردانی فرشته اعظمی و نویسندگی رودابه سرمدی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

- نمایش کارناوال به نویسندگی و کارگردانی میثم مرادی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

- نمایش مثبت فکر کن به نویسندگی و کارگردانی علی دهبان تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون به نمایش در می‌آید.

- نمایش در اتاق باد می‌وزد به کارگردانی سجاد تابش و نویسندگی امیر نجفی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون به صحنه می‌رود.

- نمایش پس از برخورد جسم سخت به سر به نویسندگی و کارگردانی سجاد داغستانی تا ۸ شهریورماه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه تماشاخانه آژمان اجرا می‌شود.

- نمایش اتینا به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دیردار تا ۹ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش شبی در طهران نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی مهشید حسینیان تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تالار محراب به صحنه می‌رود.

- نمایش بیماری خانواده میم نوشته فائوستو پاراویدینو به کارگردانی الهام شکیب تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =