کشتی جایزه بزرگ گرجستان؛ ۹ نماینده ایران به مصاف حریفان می روند

تهران - ایرنا - قرعه کشی دیدارهای روز نخست جایزه بزرگ گرجستان برگزار شد و بر همین اساس ۹ ملی پوش کشتی آزاد و فرنگی ایران امروز (چهارشنبه) به مصاف حریفان می روند.

برخلاف اعلام قبلی که قرار بود این مسابقات از ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه) آغاز شود از ساعت ۱۲ ظهر شروع و رقابت ها به صورت یکسره برگزار و تا خاتمه  دیدارهای هر وزن ادامه می یابد.  

پیکارهای امروز در ۴ وزن ۶۱، ۷۰، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و ۳ وزن ۵۵، ۶۳ و ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار می شود.  

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد

۶۱ کیلوگرم: شرکت کننده ۹ نفر، محمدباقر یخکشی دور اول با گرجستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی با حریفی از جمهوری آذربایجان روبرو می شود.
۷۰ کیلو: شرکت کننده ۱۶ نفر، یونس امامی دور اول با گرجستان و در صورت غلبه بر میزبان با برنده گرجستان و اسلواکی کشتی می گیرد.
۷۹ کیلو: شرکت کننده ۸ نفر، بهمن تیموری دور اول با گرجستان روبرو می شود. درصورت شکست دادن میزبان با آذربایجان کشتی می گیرد.
۹۲ کیلو : ایران نماینده ندارد.

کشتی فرنگی 

 ۵۵ کیلو: شرکت کننده ۱۲ نفر، دور اول رضا خدری و پویا ناصرپور ۲ نماینده کشورمان با هم کشتی می گیرند. نفر برنده دور دوم با گرجستان میزبان روبرو می شود.
 ۶۳ کیلو: شرکت کننده ۱۵ نفر، محمد نوربخش دور اول استراحت دارد. میثم دلخانی با گرجستان کشتی می گیرد و نفر برنده این مسابقه در دور بعد با نوربخش کشتی دارد. در همین وزن و گروه مقابل، سامان عبد ولی با گرجستان روبرو می شود و در صورت پیروزی با برنده قرقیزستان و گرجستان کشتی می گیرد.  
 ۷۲ کیلو: ۱۸ نفر، امین کاویانی نژاد دور اول با سوئد و در صورت غلبه بر این حریف، با برنده گرجستان و مصر کشتی می گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =