۱۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۹
کد خبرنگار: 2186
کد خبر: 83428147
۱ نفر

برچسب‌ها

تغییر اجباری سرپرست شهرداری آمل در پایان وقت قانونی

ساری - ایرنا - پایان مهلت قانونی سه ماهه برای انتخاب شهردار، شورای شهر آمل را مجاب به تغییر سرپرست کرد تا شهرداری این شهر بلا تکلیف نماند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، شورای اسلامی شهر آمل روز سه شنبه دوست محمد کوهستانی را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرد تا پس از استعفای شهردار، دومین سرپرست در عرض سه ماه سکان شهرداری را در دست بگیرد.

پیش از وی علی محمد مقدس برای مدت حدود دو ماه سرپرستی شهرداری آمل را بر عهده داشت. 

حدود یک ماه پس از استعفای شهردار سابق ، شورای شهر آمل رضا علیزاده را به عنوان شهردار برگزیده بود، اما با گذشت حدود ۲ ماه از انتخاب وی ، وزارت کشور به سوابق و رزومه او رای منفی داد و عملا علیزاده از در اختیار گرفتن میز شهرداری آمل منع شد. 

نائب رئیس شورای شهر آمل عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تایید خبر تغییر سرپرست شهرداری این شهر گفت که در حال حاضر پنج نفر برای تصدی شهرداری آمل نامزد هستند.

مسعود تسلیمی افزود: اکبر یوسف پور ، جمال قاسمی ، جهانگیر آذری ، علی عقیل نژاد و سید حمید هاشمی کاندیداهای کرسی شهرداری آمل هستند. 

وی با بیان اینکه تقریبا تمام سوابق کاری این افراد برای وزارت کشور ارسال شد ،گفت : در نخستین جلسه شورا که ممکن است هفته آینده باشد ، سوابق این افراد در شورا بررسی خواهد شد تا اعضا شناخت بهتری برای گزینش و رای گیری داشته باشند. 

شهرستان آمل یکی از قدیمی ترین شهرهای استان مازندران است که با  ۴۹۱ هزار نفر جمعیت سومین شهر پرجمعیت استان می باشد.

۹۹۱۹/۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =