۱۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۶
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83428070
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه « ازدواج موفق،خانواده شاد» در یزد گشایش یافت

یزد - ایرنا- نمایشگاه « ازدواج موفق و خانواده شاد» سه شنبه شب به مناسبت بزرگداشت هفته ازدواج( ۱۲ الی ۱۸ مرداد) با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و جمعی از مردم و مسئولان محلی در محل دائمی نمایشگاه‌های یزد گشایش یافت.

در این نمایشگاه در ۲۰۰ غرفه، مشاوره رایگان، بازی‌های شاد خانوادگی، بازی‌درمانی کودکان ، نمایش، نمایش آثار فرهنگی و هنری و تدریس شناخت توانایی کودک ارائه می‌شود.

همچنین غرفه‌های روان‌شناختی، بخش سلامت و سنجش مشکلات کودکان و آسیب‌های اجتماعی برای افزایش توجه خانواده‌ها به امر ازدواج برپا شده است.

غرفه‌های عکس آب و تراب، چهل آیه زندگی و عکس خانواده به همراه نمایش عقدنامه‌های قدیمی، معرفی باورهای غلط ازدواج، دیوارنویسی در خصوص جملات مثبت و سازنده در حوزه ازدواج و خانواده از دیگر بخش‌های نمایشگاه است.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان یزددر حاشیه نمایشگاه در گفت و گو با ایرنا  با بیان اینکه برای ترویج ازدواج آسان باید کار فرهنگی جدی گرفته شود  افزود: واگذاری امور فرهنگی به جوانان از جمله رویکردهای جدید این اداره کل است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این ارتباط برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری و جشن ازدواج پبش بینی شده است.

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۱۸ الی ۲۲ در محل نمایشگاه‌های استان جنب بیمارستان شهید صدوقی یزد میزبان علاقه‌مندان است.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =