۱۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۹
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83427497
۰ نفر

برچسب‌ها

قرارداد حامی تامین البسه تیم ملی تا سال ۲۰۲۳ معتبر است

تهران- ایرنا- رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: قرارداد حامی تامین البسه تیم های ملی در همه رده های زنان و مردان منعقد شده و تا سال ۲۰۲۳ این تفاهم نامه اعتبار دارد.

«صادق درودگر» ‌امروز (سه شنبه) درباره امضای این قرارداد و توافقات صورت گرفته با شرکت آلمانی آل اشپرت افزود: پس از مذاکرات مفصل توافقات خوبی صورت گرفت و مقرر شد این شرکت تامین لباس همه تیم های ملی فوتبال ایران در تمامی رده ها را بر عهده بگیرد.

وی گفت: در مقطع فعلی و در ۳ ماه آینده از لباس ها و طرح های قبلی شرکت آل اشپورت که موجود است استفاده می کنیم. پس از آن مقرر شد طرح جدید لباس ها با تایید فدراسیون فوتبال در اختیار تیم های ملی قرار بگیرد که در این شرایط برای نخستین بار ۱۸ تیم ملی مردان و زنان در رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی لباس های مشابه و یکسانی را با یک برند مورد استفاده قرار می دهند.

رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه این لباس ها با کیفیت اصلی در اختیار تیم های ملی قرار خواهد گرفت، اظهار داشت:  این قرارداد به سود فوتبال ملی کشور خواهد بود. زیرا نه تنها هیچ هزینه ای برای تامین لباس ها از سوی فدراسیون پرداخت نمی شود بلکه علاوه بر تامین البسه تیم های ملی که رقم قابل توجهی است، برنامه های بسیار خوب و گسترده ای برای فروش البسه از طریق فروشگاه ها، فضای مجازی و پاداش های مناسب پیش بینی شده است.
درودگر در خصوص تولید بخشی از لباس ها در داخل کشور نیز بیان کرد: همه لباس هایی که در تیم های ملی مورد استفاده قرار می گیرد با کیفیت اصلی و تولید شده در کارخانه آل اشپورت خواهد بود. البته این شرکت متعهد است برای حمایت از تولید داخلی نسبت به تولید لباس با کیفیت اصلی و دارای لایسنس مورد تایید آل اشپورت آلمان در داخل کشور اقدام کند.
وی خاطرنشان کرد: در مراسم معرفی برترین های فوتبال ایران از طرح لباس فعلی تیم های ملی رونمایی می شود. همچنین در آینده نزدیک پس از تحویل البسه جدید با طرح اختصاصی تیم ملی فوتبال ایران،  مراسم رونمایی ویژه ای برگزار خواهد شد.

پیش از این تیم ملی فوتبال با البسه آدیداس در تمرینات و جام ملت های آسیا 2019 حاضر شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار ورزش