۱۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83427442
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزشگاه آزادی زیر ذره بین بازرسی کل کشور

تهران- ایرنا- بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از امکانات مجموعه ورزشی آزادی برنامه های مرتبط برای آماده سازی این مجموعه را پیش از آغاز رقابت های لیگ رصد کرد.

پس از دستورالعمل سازمان لیگ برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب ورزشگاههای کشور، امروز سه شنبه ۱۵ تیرماه، «مسعود طاهری جعفری» به همراه «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال و سایر مسئولان این نهاد فوتبالی امکانات و زیر ساخت ها ورزشگاه آزادی را بازدید کردند.

همچنین نشستی با حضور «قدرت الله سیف» مدیر مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

مسئولان در این بازدید امکانات جدید ورزشگاه آزادی و نقاط مختلف را بازدید و  بررسی کردند. سپس مسئولان  فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره اقدامات انجام گرفته در ورزشگاه را در اختیار بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازررسی  قرار دادند.
 تاج نیز پس از بازدید با تشکر از اقدامات انجام شده برای آماده سازی ورزشگاه آزادی گفت: مهمترین ورزشگاه ایران، ورزشگاه آزادی است. زیرا  تمام بازی های ملی و آسیایی و بعضی از رقابت های لیگ در این ورزشگاه برگزار می شود. البته اگر این ورزشگاه با زیرساخت های جدید مورد بهره برداری قرار بگیرد، دیگر ورزشگاه ها کشور هم به تبعیت از این ورزشگاه آماده خواهند شد.

وی در خصوص برگزاری نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: لیگ برتر فوتبال در فصول گذشته، طبق تقویم به موقع آغاز شد. اما در فصل جاری به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد. امروز قرعه کشی لیگ انجام می شود، اما این به منزله آغاز لیگ نیست.

وی افزود: در حال حاضر مشکل ما سه الی چهار ورزشگاه است که امیدواریم در روزهای آینده مشکلات آنها هم رفع و اتمام بازسازی را به سازمان لیگ اعلام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =