وزارت اطلاعات برای خودی‌ها امنیت‌آور و دشمنان رعب‌آور است

اصفهان - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: این وزراتخانه برای مردم ایران اسلامی امنیت آور و برای دشمنان نظام اسلامی رعب آور است.

حجت الاسلام سید محمود علوی روز سه شنبه در همایش ائمه جمعه استان اصفهان اقدامات تامین امنیت را تعطیل بردار ندانست و گفت: سربازان گمنام امام زمان در عرصه های مختلف به توفیقات خوبی رسیدند که بیان آن خوشحال کننده است و در مناسبت های مختلف به تصمیم سازان نظام ارائه می شود.

وزیر اطلاعات افزود: حکومت برای مردم تشکیل می شود و بر اساس فرهنگ اسلامی،  امنیت، عدالت، کرامت، معیشت و حرمت باید برای همه آحاد جامعه تامین شود بنابراین سرلوحه اقدامات وزارت اطلاعات از هما ن ابتدا تا کنونسه اصل شرع، قانون و اخلاق قرار گرفته است.

علوی گفت: در فعالیت های اطلاعاتی کار باید در چارچوب شرع باشد و اینگونه عمل کردن موجبات آسیب را فراهم نمی کند و آمیختن اقدامات اطلاعاتی با اخلاق پیش برنده کارهاست.

وزیر اطلاعات آینده پژوهی ، پیشگیری از بحران و جلوگیری از تبدیل بحران اجتماعی به بحران سیاسی و بحران سیاسی به بحران امنیتی و اطلاع رسانی به مسوولان را از جمله مهمترین وظایف این وزارتخانه دانست و افزود: اسم وزارت اطلاعات برای خودی ها رعب آور نیست بلکه تروریست ها و دشمنان باید از هیمنه سربازان گمنام امام زمان بترسند.

علوی با اشاره به نمونه هایی از اقدامات و موفقیت های وزارت اطلاعات گفت: بسیاری از ماموریت های وزارت اطلاعات قابل بیان نیست اما بصورت حرفه ای متقن و مستند انجام می شود.

وزیر اطلاعات اقدامات دانش پایه اطلاعاتی، تقویت امکانات فنی و عملیاتی، افزایش دانش آموختگان دانشگاه تخصصی را از جمله فعالیت های انجام شده در دولت یازدهم و دوازدهم بیان کرد و گفت: اکنون وزارت اطلاعات در بین سرویس های اطلاعاتی جهان در جایگاه ممتاز قرار دارد.

حجت الاسلام علوی بر شناسایی عوامل نفوذی تاکید کرد و افزود: به لطف خدا سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی این افراد دارای تخصص حرفه ای هستند و اقدامات آنان را زیر ذره بین دارند.

۲۰۹۳ / ۷۱۵۰ 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =