پروازهای ترمینال سلام فرودگاه امام‌خمینی افزایش یافت

تهران- ایرنا- معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، ضمن اعلام جزئیات افزایش پروازهای ترمینال گالری سلام از آماده‌سازی ترمینال یک فرودگاه امام (ره) برای پروازهای داخلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، حسن خوشخو اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران و  بهره برداری حداکثری از منابع و تجهیزات فرودگاهی، شماری از پروازهای ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به ترمینال گالری سلام این مجموعه منتقل خواهند شد.

معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: وجود زیرساخت‌ها و امکانات کافی در ترمینال گالری سلام موجب شد تا پس از بررسی‌های لازم و با هماهنگی نهادهای فعال در امر اعزام و پذیرش مسافران، تعداد پروازهای این ترمینال را افزایش دهیم.

خوشخو با اشاره به انتقال برخی پروازها به ترمینال سلام بیان داشت: با انتقال این پروازها، ظرفیتی جدید در ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ایجاد می شود که قصد داریم از این ظرفیت برای برقراری پروازهای داخلی استفاده کنیم و هم اکنون در حال آماده سازی ترمینال یک برای شروع پروازهای داخلی هستیم.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد با شرکتهای هواپیمایی، مقرر شد پروازهای بین‌المللی هواپیمایی آسمان، آذربایجان، سلام ایر، العراقیه، براوو و آرمینا از ترمینال گالری سلام انجام شوند.

 جزئیات انتقال پروازهای بین‌المللی ترمینال یک به ترمینال گالری سلام

شرکت هواپیمائی تاریخ شروع پروازها از ترمینال گالری سلام
هواپیمایی آسمان ٣١/٠٥/۹۸
هواپیمایی آذربایجان ١٧/٠٥/۹۸
هواپیمایی سلام ایر ١٧/٠٥/۹۸
هواپیمایی العراقیه ٢١/٠٥/۹۸
هواپیمایی براوو ٢٥/٠٥/۹۸
هواپیمایی آرمنیا ٠٦/٠٦/۹۸

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha