موسیقی اقوام ایرانی در ۱۳ ایستگاه مترو تهران اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت:‌ به مناسبت اعیاد قربان و غدیر اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و هنری در ۱۳ ایستگاه مترو تهران اجرا می شود.

به گزارش عصر دوشنبه ایرنا از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه برنامه «آوای سرزمین من ۴» برای چهارمین دوره در ۱۳ ایستگاه مترو برگزار می شود اظهار داشت: ۱۳ گروه از اقوام مختلف ایران در ایستگاه‌های پرتردد موسیقی اقوام و نواحی را اجرا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این برنامه به منظور فراهم کردن لحظاتی شاد برای مسافران متروی تهران، گروه‌های موسیقی از استان‌های گلستان، سیستان و بلوچستان، خراسان، گیلان، آذربایجان غربی و شرقی، ایلام، زنجان، بندر ترکمن، هرمزگان و ۳ گروه از تهران در ایستگاه‌های منتخب مترو اجرا خواهند کرد.
نوبخت با اشاره به اینکه این برنامه با هماهنگی معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت و همکاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری برگزار می شود افزود : این برنامه برای چهارمین سال از روز شنبه ۱۹ مرداد تا پنجشنبه ۲۴ مردادماه  در ایستگاه های تجریش، شهید بهشتی، قلهک، شوش، ارم سبز، تئاتر شهر، دروازه شمیران، پیروزی، میدان آزادی، میدان حضرت ولیعصر(عج)، میدان جهاد، امام خمینی(ره) و دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: مجموعه اجراهای موسیقی «آوای سرزمین من» در دو نوبت صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصر از ساعت۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برای مسافران مترو تهران به اجرای موسیقی می پردازند.
به گفته وی، همچنین به منظور فضاسازی محیطی شرکت بهره برداری متروی تهران اقدام به طراحی و نصب بنرهایی با موضوع برنامه های اجرای گروه های موسیقی در  ایستگاه‌های منتخب کرده است.

تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =