۱۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۴
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83426157
۰ نفر

برچسب‌ها

شکایت از خبرنگار در هفته خبرنگار

همدان- ایرنا- محمد حسامی خبرنگار ورزشی همدان در گرامیداشت هفته خبرنگار به دلیل شکایت رئیس سابق هیات کشتی این استان به مراجع قضایی احضار شد.

داداسرای عمومی و انقلاب همدان براساس شکایت جلال صابریون، احضاریه این خبرنگار ورزشی را روز گذشته/دوشنبه/ به وی ابلاغ کرد.

حسامی براساس احضاریه صادره ظرف پنج روز باید خود را به شعبه چهار بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب همدان معرفی کند.

افترا و نشر اکاذیب علیه صابریون علت دلیل این احضار است.

براساس این احضاریه، حسامی باید فردا شانزدهم مردادماه جاری راس ساعت ۱۰ صبح در دادگاه حضور یابد.

شکایت از این خبرنگار ورزشی در حالی است که این روزها جشن های متعدد در راستای تجلیل از جایگاه خبرنگاران در گرامیداشت هفته خبرنگار در سطح کشور و استان همدان برپا است.

محمد حسامی خبرنگار تسنیم و مدیر روابط عمومی سابق هیات کشتی همدان در این باره می گوید: جلال صابریون به دلیل برخی مطالب منتشره طرح دعوی کرده و فردا باید به شعبه چهار بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بروم.

وی اضافه کرد: از مراجع قضایی درخواست دارم که دست کم در هفته خبرنگار، فعالان عرصه رسانه به دادگاه احضار نشوند.

حسامی بیان کرد: به هر حال در زمان ریاست جلال صابریون در هیات کشتی استان نقدهایی پیرامون عملکرد وی انجام شد و اکنون با شکایت او باید در دادگاه پاسخگو باشم.

حسامی چند سال سابقه خبرنگاری به ویژه در عرصه ورزش را دارد و صابریون نیز چندین دوره ریاست هیات کشتی استان همدان را برعهده داشته است.

حسامی پس از کنار رفتن صابریون از دوره ریاست هیات کشتی، در دوره رحیمی فر رئیس جدید این هیات به عنوان مدیر روابط عمومی کشتی منصوب شد و در چند نوبت نسبت به عملکرد صابریون انتقادهای رسانه ای را مطرح کرد.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =