دانشگاه پیام نور و سوکوتای تاماتیرات تایلند تفاهم نامه امضا کردند

تهران- ایرنا- دانشگاه پیام نور و دانشگاه باز سوکوتای تامیرات تایلند با هدف تبادل اعضای هیات علمی و دانشجو، فعالیت های فرهنگی و مبادله نشریات و اطلاعات پژوهشی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه پیام نور، براساس این تفاهم نامه، همکاری های مشترک در توسعه برنامه های آموزشی، تبادل اعضای هیات علمی و دانشجو به منظور شرکت در سخنرانی ها، سمینارها، بحث و تبادل نظر،  فعالیت های فرهنگی، تبادل نشریات و اطلاعات پژوهشی و همچنین تحقیقات مشترک محقق می شود.

این تفاهم نامه در حاشیه برگزاری کنفرانس بین‌المللی آموزش باز به امضای محمدرضا زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور و پراسارت سوبکا (Prof. Dr. Prasart Suebka)، رئیس دانشگاه باز سوکوتای تاماتیرات رسید.

دانشگاه "باز سوکوتای تامیرات تایلند" با بیش از ۳۹ سال فعالیت یکی از برجسته ترین دانشگاه های کشور تایلند در عرصه آموزش از راه دور و به کارگیری تکنولوژی های نوآورانه و خلاقانه برای دستیابی به اهداف آموزش باز است. این دانشگاه فعالیت خود را با ۳ دانشکده مطالعات آموزشی، هنرهای آزاد و علوم مدیریت آغاز و در زمان حاضر دارای ۱۲ دانشکده است.

 "کنفرانس بین المللی آموزش باز" با عنوان "پژوهش و نوآوری در جامعه دیجیتال" ، با همکاری و حمایت انجمن بین المللی آموزش باز و از دور (ICDE)، سازمان آموزش و پرورش جنوب شرقی آسیا(SEAMED)، دانشگاه سایبری تایلند (TCU) و اداره کنوانسیون و نمایشگاه تایلند (TCEB) از  ۱۰ تا ۱۲ مرداد ماه جاری در دانشگاه باز سوکوتای تاماتیرات در شهر نانتابوری کشور تایلند برگزار شد.

فراهم سازی فرصت های مناسب برای ارائه نظرات روسای دانشگاه‌های عضو انجمن آسیایی دانشگاه های باز (AAOU) و انجمن بین المللی آموزش های باز و از راه دور در راستای ایجاد ارتباط به منظور انجام برنامه‌های مشترک آموزشی، ارتقای فناوری های نوین آموزشی، پژوهشی و نوآوری در جهت ارتقای کیفیت آموزش باز و از دور، دسترسی آموزش عالی به صورت برابر برای همگان، به ویژه اقشار آسیب پذیر از طریق موسسه های توسعه یافته و مشارکت راهبردی و همچنین تقویت شبکه آموزش از دور در آسیا- اقیانوسیه از جمله اهداف این گردهمایی به شمار می رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش