رییس کمیته وضعیت: باشگاه های بدهکار، مجوز ثبت قرارداد دریافت نمی کنند

تهران- ایرنا- رییس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال تاکید کرد در صورت عدم تسویه حساب باشگاه ها با طلبکاران، این باشگاه‌ها قادر به ثبت قرارداد بازیکنان جدید نخواهند بود.

«جمشید نورشرق» ‌امروز دوشنبه با بیان این مطلب، افزود: همانطور که پیش از این بارها اعلام شده بود و بر این موضوع تاکید کردیم، باشگاه‌ها ملزم به تصفیه بدهی های خود پیش از ثبت قرارداد جدید با بازیکنان هستند.

وی گفت: از باشگاه‌های قانون مداری که پیش قدم شدند و نسبت به حل پرونده ها در این کمیته اقدام کردند تشکر می کنیم. تعداد زیادی از طلبکاران موفق به دریافت مطالبات خود شده اند و تعدادی هم با توافق باشگاه رضایت دادند. با این وجود برخی از باشگاه ها هنوز هیچ اقدامی در این زمینه انجام ندادند.

رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: اگر باشگاه های بدهکار تصور می کنند در روزهای پایانی موفق به دریافت مجوز خواهند شد و کمیته وضعیت استثنایی قائل می شود، تاکید می کنیم چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

نورشرق ادامه داد: برای اجرای بدون تبعیض قانون از ثبت قرارداد بازیکنان با این باشگاه ها جلوگیری به عمل آمده و اجازه دریافت کارت بازی نیز صادر نمی شود.
رییس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال با اشاره به ضرورت رسیدگی سریع و بدون وقفه به پرونده های متعدد سامانه این کمیته تصریح کرد: این پرونده ها به صورت آنلاین و اینترنتی از طریق سایت راه اندازی خواهد شد و همه اشخاصی که مایل به طرح دعاوی در این کمیته هستند از هفته آینده می توانند با مراجعه به سایت شکایت خود را به همراه مدارک ثبت کنند. همچنین پیگیری مراحل رسیدگی به پرونده ها نیز به شکل آنلاین و غیر حضوری صورت می گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =