۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۳۵
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83425040
۰ نفر

برچسب‌ها

تحقق خواسته های مردمی با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، پاسخگویی شایسته به مطالبات مردم را سرلوحه کار پلیس عنوان کرد و گفت: همکاران ما در بخش های مختلف هدفی جز جلب رضایت شهروندان و ایجاد امنیت پایدار در جامعه ندارند و تحقق خواسته های مردمی را با جدیت دنبال می کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز یکشنبه در جلسه طرح تحول کوپ در سرسرای جلسات دفتر فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: توفیق خدمت به مردم افتخار بزرگی است که نصیب پلیس شده است.

وی با بیان اینکه امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب خدمت به مردم را افتخار می دانند، گفت: فرمایش های این ۲ بزرگوار برای همه ما فصل الخطاب است و باید به آن ها عمل کنیم.

سردار جاویدان تصریح کرد: همه کارکنان پلیس به عنوان سربازان ولایت نهایت توان و تلاش خویش را به کار گرفته تا با عمل به منویات رهبری، جامعه ای امن را برای شهروندان ایجاد کنند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه امروز کرمانشاه یکی از امن ترین استان های کشور است، افزود: این امنیت جز با تلاش های شبانه روزی همکاران و مجاهدت های آنان حاصل نشده است.

وی با بیان اینکه رونق و توسعه اقتصادی با امنیت آفرینی اتفاق می افتد،گفت: برای تحقق این مهم پلیس نیازمند همکاری و مشارکت همه اقشار جامعه است.

سردار جاویدان با بیان اینکه امروز جرائم خشن در کرمانشاه به حداقل رسیده، گفت: این جرائم حداقلی نیز به سرعت کشف و با متخلفان و مجرمان برابر قانون برخورد شده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه، افزایش کشفیات در حوزه سرقت، مواد مخدر، قاچاق و همچنین دستگیری مجرمان را از جمله اقدام های صورت گرفته در راستای امنیت آفرینی و افزایش رضایتمندی مردم عنوان کرد و گفت: امروز به جرائت می توان ادعا کرد که مجرمان و افراد خلافکار از کوچکترین امنیتی در استان کرمانشاه برخوردار نبوده و خود آنها نیز به این یقین رسیده اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار می شوند.

وی همچنین به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به مجموعه ناجا نیز اشاره کرد و گفت: معظم له از کارکنان پلیس به عنوان مجاهدان فی سبیل الله یاد کرده اند، بنابراین تک تک ما در این مجموعه باید به ابعاد و مفهوم جمله رهبری توجه داشته و مجاهدانه برای حفظ انقلاب و آرامش مردم تلاش کنیم.

۷۴۵۸/۸۰۶۶