۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۱
کد خبرنگار: 880
کد خبر: 83425008
۰ نفر
کولاکوویچ: تیم ملی هماهنگ نیست

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تمرینات خوب نیست چون در سطح آمادگی بازیکنان ناهماهنگی وجود دارد.

ایگور کولاکوویچ بعد ازظهر امروز (یکشنبه) و در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران درباره شانس تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک گفت: مسیر طولانی برای رسیدن به المپیک داریم. اولین مسیر ما مسابقات انتخابی المپیک در روسیه است.

وی افزود: روسیه یکی از قوی‌ترین حریفان ماست. نباید فراموش کنیم که کوبا هم پارسال در مسابقات قهرمانی جهان ما را دچار مشکل کرد. مکزیک هم تیم قابل احترامی است.

کولاکوویچ درباره لغو شدن اردوی تیم ملی در بلغارستان و اینکه گفته می‌شود بازیکنان به خاطر اینکه پاداش نگرفته‌اند، حاضر به شرکت در این اردو نشده‌اند گفت: در جایگاهی نیستم که درباره آن موضوع حرف بزنم ولی همانطور که گفتم در آمادگی بازیکنان ناهماهنگی وجود دارد. در این شرایط اگر هم به بلغارستان می‌رفتیم نه برای ما و نه برای آنها مفید نبود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر به گذشته بازگردیم، بازهم از ترکیب اصلی تیم ملی در تمام مسابقات لیگ ملت‌ها استفاده می‌کنید؟ گفت: برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها مبارزه کردیم و نمی‌توانستیم حسابگری کنیم. نتایجی هم که گرفتیم خوب بود. هم امتیاز خوبی در رده‌بندی جهانی کسب کردیم و هم درآمد خوبی برای والیبال ایران به دست آمد.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا سلیم چپرلی، صابر کاظمی و امیرحسین توخته با وجود اینکه در فهرست ۱۵ نفره دعوت‌شدگان به تیم ملی نبودند ولی در تمرینات حضور دارند؟، گفت: این سه بازیکن در لیست ۲۵ نفره تیم ملی هستند. هنوز اسامی نهایی بازیکنان را برای انتخابی المپیک مشخص نکرده‌ایم. ممکن است در اطلاع‌رسانی این موضوع سوءتفاهم به وجود آمده باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =