مدیران اجرایی در پاسخگویی به رسانه‌ها فعالانه عمل کنند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان با تعامل دو سویه با رسانه در پاسخگویی و تبیین دستاوردهای نظام و دولت فعالانه عمل کنند.

 اقبال عباسی عصر یکشنبه در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات این استان در آستانه ۱۷ مرداد روز خبرنگار، اظهار داشت: مطبوعات، رکن چهارم دموکراسی و در عین حال مهمترین عامل محرکه در پیشبرد اهداف نظام است از همین رو به مدیران تمامی دستگاه‌های اجرایی استان توصیه می کنم در خدمت رسانه‌ها و پاسخگوی آن‌ها باشند.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در توسعه کشور و استان تصریح کرد: رسانه‌ها نقش بسیار تاثیرگذاری در تحقق توسعه‌ یافتگی دارند و همه مدیران باید از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری، قدرت تجزیه و توان تحلیل را دو ویژگی یک خبرنگار دانا، آگاه و بادانش دانست و افزود: عملکرد خبرنگار و رسانه در چارچوب نقد منصفانه و ارائه اخبار مبتنی بر اصل صداقت باعث می‌شود تا اعتماد عمومی از رسانه‌ها سلب نشود.

عباسی اضافه کرد: ترویج اخلاق حرفه‌ای در حوزه خبر با محوریت انصاف و تقوا رسالت خبرنگاران است.

وی خاطرنشان کرد: شایسته است به مناسبت روز خبرنگار، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به نحو شایسته از تلاشگران عرصه‌ خبر و اطلاع‌رسانی قدردانی کنند.

۱۷ مرداد همزمان با سالروز شهادت محمود صارمی از سوی شورا فرهنگ عمومی با عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

۷۳۶۳/2097

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =