۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83424911
۰ نفر
پزشک پرسپولیس: مایگا در آزمایشات پزشکی مردود شد

تهران- ایرنا- پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهاجم اهل مالی نتوانست آزمایشات پزشکی را با موفقیت به اتمام رسانده و استانداردهای لازم را نداشت.

دکتر حقیقت امروز (یکشنبه) در حاشیه برگزاری تمرین پرسپولیس، اظهار داشت: «سیدجلال حسینی» با پایان دوران مصدومیتش هم اکنون دراختیار کادر فنی و بدنساز تیم است و مشکلی برای بازی کردن از ابتدای فصل ندارد.
وی افزود: البته استفاده کردن و یا کنارگذاشتن او به تصمیم کادر فنی باز می گردد.
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت «بشار رسن» هافبک عراقی این تیم، گفت: این بازیکن مصدومیت دارد اما درمان او درحال انجام است و سعی داریم در کوتاه ترین زمان رسن را آماده کنیم.
حقیقت درپاسخ به سئوال دیگری مبنی براینکه آیا این بازیکن می تواند تیم را در نخستین دیدار فصل همراهی کند، اظهارداشت: بعید می دانم تا زمان شروع رقابت ها این بازیکن آماده بازی نباشد اما همانطورکه پیش از این نیز عنوان کردم بازی کردن بازیکنان در حیطه اختیارات کادرفنی است.
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درپاسخ به این سئوال که دلیل اصلی به توافق نرسیدن بازیکن آفریقایی با پرسپولیس چه بود، افزود: این بازیکن نتوانست از آزمایشات پزشکی تیم سربلند بیرون آید و استاندارهای لازم را نداشت به همین دلیل نتوانستیم از خدمات این بازیکن در این فصل استفاده کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =