فوتبال خوزستان در لیگ‌های برتر پایه کشور هفت نماینده دارد

اهواز - ایرنا - رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نونهالان، جوانان و امید باشگاه‌های کشور در فصل ۹۹ - ۹۸ در حالی برگزار می شود که هفت نماینده خوزستان در این پیکارها حضور دارند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، آیین قرعه کشی مسابقات لیگ برتر نونهالان باشگاه های کشور در فصل ۹۹-۹۸ با حضور سرپرستان و نمایندگان باشگاه ها و همچنین مسئولان سازمان لیگ و کمیته جوانان فدراسیون فوتبال برگزار شد.

این دوره از مسابقات بر خلاف دروه قبل به صورت منطقه ای و در چهار گروه برگزار می شود که در نهایت پس از انجام بازی ها به صورت رفت و برگشت در مرحله اول، تیم های اول و دوم به مرحله بعد صعود کرده و به صورت مجتمع با هم رقابت می کنند و در نهایت چهار تیم به مرحله پایانی برای کسب مقام اول تا سوم صعود می کنند.

همچنین از هر چهار گروه یک تیم به مسابقات مناطق فصل  ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ سقوط می کنند.

تیم های فولاد خوزستان، آریان اهواز و صبای رامشیر به عنوان سه نماینده استان در کنار تیم های عقاب زاگرس کرمانشاه، سپاهان اصفهان، استقلال بوشهر و خلیج فارس شیراز در گروه دوم قرار دارند.

گروه بندی دیگر تیم ها به شرح ذیل است:

گروه یک: البدر بندر کنگ، نماینده یزد( ایرانمهر باباخانی)، نوژن اصفهان، پارس برازجان، نوین فولاد یزد، حافظ شیراز، مس کرمان

گروه سه: شهرداری اردبیل، مهدیه تبریز، ملوان بندرانزلی، کیا تهران، دبیری تبریز، شهرداری رشت، ماشین سازی تبریز، متین بابل

گروه چهار: سپاهان گرگان، علم و اخلاق مشهد، کاپیتان آمل،استیل البرز آق قلا، پیشگامان مشهد، شاهین آمل، ذوب آهن نسل جوان مشهد و پدیده ساری

تیم های نفت اهواز و فولاد خوزستان در لیگ جوانان و امید حضور دارند

لیگ برتر جوانان و امید باشگاه های کشور در فصل ۹۹ - ۹۸ نیز در حالی برگزار می شود که تیم های نفت اهواز و فولاد به عنوان ۲ نماینده از خوزستان در هر ۲ لیگ حضور دارند.

لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم از روز پنجم شهریورماه به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

همچنین لیگ برتر امید باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم از روز ۲۷ مرداد جاری به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

به گزارش ایرنا تیم فولاد خوزستان فصل گذشته در رده سنی امید و جوانان به ترتیب عنوان های اول و دوم این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

۹۸۷۹ / ۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =