۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۵
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 83424655
۱ نفر

برچسب‌ها

۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در منوجان کشف شد

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان منوجان از توقیف ۱۳ دستگاه خودرو حامل ۱۰هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، سرهنگ مجید محمودی افزود: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق سوخت، ماموران پاسگاه چاه شاهی با همکاری گشت کلانتری مرکزی و پاسگاه بخش آسمینون این فرماندهی هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به ۹ دستگاه خودرو مشکوک شدند.

وی اظهار داشت: ماموران پس از متوقف کردن این خودروها و در بازرسی از آنها چهار هزار و ۷۳۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را کشف کردند.

سرهنگ محمودی اظهار داشت: در همین راستا ماموران ایستگاه بازرسی این فرماندهی نیز حین کنترل خودروهای عبوری محور اصلی کهنوج - بندرعباس از چهار دستگاه خودرو سه هزار و ۱۲۰ لیتر سوخت از نوع گازوئیل را کشف کردند که این خودروها توقیف و افراد متخلف به مقام قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان منوجان در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل ۱۲ متهم به مراجع قضائی گفت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می شود و مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.

۳۰۲۹/۷۴۴۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =