۱۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات پلیس جیرفت کشف شد

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی جیرفت از کشف ۱۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در ۲ عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا محمدرضایی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر جیرفت با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند اعضای یک باند قصد دارند یک محموله مواد مخدر را از نقاط مرزی به داخل کشور وارد و سپس از محورهای مواصلاتی این شهرستان به استان های مرکزی منتقل کنند.

وی ادامه داد: ماموران با کنترل و رصد شبانه روزی محورهای مواصلاتی شهرستان سرانجام ۲ دستگاه خودروی سواری قاچاقچیان را شناسایی و طی عملیاتی از فرار آنها جلوگیری کردند.

سرهنگ محمدرضایی اظهار داشت: در بازرسی از خودروهای حامل مواد در مجموع ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه ۲ نفر دستگیر شدند.

وی در تشریح عملیات دوم نیز گفت: ماموران کلانتری ۱۳ با اقدامات پلیسی دریافتند اعضاء یک خانواده اقدام به توزیع موادمخدر صنعتی در سطح شهر می کنند که پس از اخذ مجوز قضایی در بازرسی از منزل آنها مقدار ۲ و نیم کیلوگرم هروئین و مقداری شیشه کشف و در این رابطه ۲ نفر متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در پایان بیان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باندهای توزیع کننده موادمخدر اجازه نخواهد داد این افراد به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

۳۰۲۹/۷۴۴۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =