۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 768
کد خبر: 83424553
۰ نفر

برچسب‌ها

آیت‌الله صافی گلپایگانی: خدمات بهزیستی توسعه یابد

قم – ایرنا – آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با اشاره به نیازهای توان‌خواهان تحت پوشش بهزیستی خواستار توسعه خدمات بهزیستی و افزایش و ارتقای فعالیت‌های این سازمان شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی بهزیستی قم، وی در دیدار سرپرست بهزیستی استان ضمن تقدیر از خدمات بهزیستی به معلولین و نیازمندان افزود: ای‌کاش من هم می‌توانستم شریک و همراه شما در این خدمات باشم.

وی گفت: کار در بهزیستی و خدمت به بندگان خدا بسیار بزرگ و بااهمیت است که موجب اجر و پاداش الهی و خوشحالی حضرت ولیعصر (عج) می‌گردد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی ادامه داد: در همه حال در خدمت به نیازمندان به یاد حضرت حجت (عج) باشید و بدانید که چه کسانی را مورد تفقد قرار می‌دهید به‌خصوص اینکه خدمت شما در شهر مقدس قم، شهر آل محمد (ص) به زائران و مجاوران حضرت معصومه (س) است و قدردان این نعمت‌ها باشید.

وی ضمن دعوت خیرین و نیکوکاران به کمک و مساعدت به بهزیستی خاطرنشان کرد: خدمات خود را به مردم عرضه و اطلاع‌رسانی کنید، خیرین وقتی کارهای شما را ببینند و اعتماد کنند حتما همچون گذشته و بیشتر در امور شما مشارکت می‌کنند، چون هرکسی در این امور به هر مقدار با شما همکاری کند شامل بزرگ‌ترین اجرها و پاداش‌ها می شود.

وی در پایان اشاره‌ای هم به مهدهای کودک و برنامه‌های بهزیستی برای تربیت نونهالان کرد و خواستار تدوین برنامه‌های فرهنگی و مذهبی برای این گروه سنی شد.

هادی کریمی اصل سرپرست بهزیستی استان قم نیز در این دیدار ضمن تشریح عملکرد بهزیستی و خدمات متنوع و متعدد سازمان به جامعه هدف و عموم مردم و تقدیر از حمایت‌های خاص آیت‌الله صافی و بیت ایشان از برنامه‌ها و مراکز بهزیستی به‌ویژه اداره مرکز شبانه‌روزی نگهداری فرزندان بهزیستی حضرت قاسم (ع) که به‌طور مستقیم زیر نظر این بیت اداره می‌شود خواستار توصیه مردم به مشارکت در امور بهزیستی شد.

۱۱۷۵ /

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =