۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83424507
۲ نفر

برچسب‌ها

باشگاه پرسپولیس: اظهارات یکی از کمدین‌ها، توهین به تمام مردم ایران بود

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اظهارات یکی از کمدین‌ها، توهین به میلیون‌ها هوادار پرسپولیس و تمام مردم بود و باشگاه این موضوع را تا انتها پیگیری خواهد کرد.

 در این اطلاعیه آمده است:

«باشگاه پرسپولیس قبل از هر چیز بر این عقیده خود تاکید می‌ورزد که احترام به رقیبان یک اصل است و فوتبال باید محلی برای تمرین رقابت در کنار رعایت اخلاق، جوانمردی و عدالت باشد.

اظهارات توهین آمیز روز گذشته یکی کمدین‌ها، نه فقط توهین به میلیون‌ها هوادار دلسوز پرسپولیس که بی‌احترامی نسبت به تمام مردم ایران بود.

باشگاه پرسپولیس اقدام‌های خود برای پیگیری حقوقی و قضایی را از صبح امروز یکشنبه آغاز کرد و آن را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.

بی‌تردید چنین اظهار نظرهایی از سوی افرادی که جایگاه حقوقی خاصی هم ندارند، باعث آزردگی روح جامعه می‌شود چنانکه این بار، هواداران خوب پرسپولیس و بسیاری دیگر از هموطنان کشورمان را فارغ از تعصب‌های رنگی متاثر و غمگین کرد.

چنین کنش‌هایی به طور قطع خدشه‌ای به بزرگی پرسپولیس وارد نمی‌سازد ولی باشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود، آن را پیگیری می‌کند.

امیدواریم در آینده شاهد تکرار مواردی از این دست نباشیم.»

دیروز یکی از بازیگران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اظهاراتی را علیه پرسپولیس و یکی از بازیکنان این تیم انجام داد که این موضوع با واکنش تند پرسپولیس همراه بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پی درج خبرها و حواشی پیرامون باشگاه در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، اعلام کرد: اخبار و حواشی منتشر شده در برخی خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی، صحت ندارد و هواداران، اخبار مربوط به باشگاه و تیم را تنها از طریق سایت رسمی، کانال و اینستاگرام باشگاه پیگیری نمایند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص خبر تشکیل کمیته انضباطی باشگاه و اعلام اعضای این کمیته از سوی برخی رسانه‌ها تصریح کرد: باشگاه در نظر دارد کمیته انضباطی را در خصوص رسیدگی به مسائل انضباطی باشگاه و تیم مشخص و اعضای آن را اعلام کند اما تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است و به محض انجام هماهنگی‌های لازم از سوی هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه، اطلاع رسانی خواهد شد.

وی همچنین در خصوص شایعه انتصاب مدیر مالی و اداری باشگاه از سوی مدیر عامل نیز خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر از سوی برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، عنوان شده بود که مدیر مالی و اداری باشگاه معرفی شده است که این خبر نیز کذب است و نشر چنین اخباری هیچ سودی برای باشگاه و هواداران نخواهد داشت.

مدیر روابط عمومی باشگاه در پایان، از هواداران فهیم باشگاه بزرگ پرسپولیس درخواست کرد که اخبار صحیح را تنها از طریق باشگاه دنبال کنند و به شایعات، حدس، گمانه زنی‌ها و حواشی توجه نداشته باشند و انرژی و توان خود را برای حضور موفقیت آمیز و قدرتمند پرسپولیس در مسابقات پیش رو متمرکز کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =