۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۶
کد خبرنگار: 2058
کد خبر: 83424486
۰ نفر
جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی در ۱۴ رشته برگزار می شود

مشهد- ایرنا- دبیر شورای سیاست گذاری برگزاری چهارمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در خراسان رضوی گفت: امسال این جشنواره در ۱۴ رشته مختلف برگزار می شود.

عباس محمدیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: امسال این جشنواره در رشته های خبر ، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، نشریان دانشجویی، کاریکاتور، گزارش تصویری و رادیویی، پادکست، مستند، آثار نمایشی، موشن گرافی و انیمیشن برگزار می شود.

وی ادامه داد: آثار ارسالی باید در حد فاصل زمانی ۳۰ آذرماه ۹۷ تا ۳۰ آذرماه ۹۸ در یکی از نشریات و رسانه های رسمی یا فضای مجازی منتشر شده باشد، عکس ها نسخه اصلی باشند و کار نرم افزاری روی آنها انجام نشده باشد و هر نفر می تواند از یک تا ۱۰ اثر را در رشته های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

دبیر شورای سیاست گذاری برگزاری چهارمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در خراسان رضوی گفت: محور های آثار ارسالی عزم ملی برای تحقق بیانیه گام دوم رهبری، رونق تولید، فرهنگ زیارت و میزبانی شهر وندی، پیشرفت اقتصادی و مشارکت سیاسی و آسیب های اجتماعی است.

محمدیان افزود: در آثار ارسالی باید مضامین نقش رهبری در عبور از پیچهای تاریخی، افزایش نشاط اجتماعی و روحیه امید در جامعه، جوان گرایی و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب، مقاومت و دفاع مقدس، بصیرت و دشمن شناسی، اقصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، راهکار های رونق تولید، ترویج فرهنگ اسلامی زیارت و میزبانی، مشارکت اجتماعی و مسئولیت پذیری، آسیب های اجتماعی نظیر حاشیه نشینی، طلاق و اعتیاد  مد نظر قرار گرفته باشد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره هنری و رسانه ای را تبیین توسعه و نهادینه سازی مواضع گفتمان انقلاب اسلامی در مواجهه با جنگ نرم دشمنان، بصیرت بخشی آحاد مردم، حمایت از تولیدات فاخر رسانه ای، تقویت روحیه خود باوری اصحاب رسانه، افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب، معرفی و شناسایی استعداد های جدید، ایجاد فضای رقابتی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه به سبک زندگی اسلامی عنوان کرد.

او با بیان اینکه مراسم اختتامیه این جشنواره پنجم دی ماه امسال برگزار خواهد شد افزود: داوران این جشنواره فارغ از دیدگاههای جناحی آثار برتر را انتخاب می کنند و در نهایت به نفرات اول تا سوم هر رشته مبالغی نقدی اهدا می شود.

۶۰۷۰/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =